Społeczne

Kaliskie osiedle Między Mostami zrealizowane przez Grupę Antczak wyróżnione w konkursie European Property Awards!

2023-07-05 10:42:56 reklama@calisia.pl/FB Antczak

Osiedle Między Mostami, zrealizowane w Kaliszu przez Grupę Antczak, zdobyło prestiżowe wyróżnienie w międzynarodowym konkursie European Property Awards. Nagrodę odebrał w Londynie Tomasz Borowiak z pracowni MODO Architektura.

fot Grupa Antczak
fot Grupa Antczak
European Property Awards jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych europejskich konkursów w branży nieruchomości. Wyróżnienie przyznawane jest od 1993 roku. Konkursowe zgłoszenia oceniane są przez ponad 80 ekspertów branżowych. Ocena koncentruje się na jakości projektu, użytkowości, innowacyjności, oryginalności i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój.
 
W tym roku nagrodę w kategorii „Residential Development 20+ Units” otrzymał projekt osiedla Między Mostami, przygotowany przez zespół pracowni MODO Architektura. W ramach inwestycji powstały dwa nowoczesne budynki, mieszczące w sumie 77 wysokiej jakości mieszkań. Osiedle jest położone w samym sercu Kalisza – w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego. Mieszkania zostały przekazane klientom w ubiegłym roku.
 
Mieszkańcy docenili atuty kameralnego, idealnie wkomponowanego w okoliczną przyrodę osiedla. Oba budynki wyróżniają się niebanalną architekturą, najwyższej jakości materiałami oraz komfortowym układem przestrzennym. Klatki schodowe i części wspólne charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, wyznaczającym najwyższy standard dla kaliskich realizacji deweloperskich. Teren wokół osiedla został ozdobiony zielenią, a dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano plac zabaw.

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować