Biznes

Kaliskie osiedle „Między Mostami” od FB Antczak na półmetku

2021-08-10 10:56:34 reklama@calisia.pl

77 mieszkań powstaje w Kaliszu przy ul. Garncarskiej w ramach kameralnego osiedla „Między Mostami”. Zaawansowanie budowy przekroczyło poziom 50 proc. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest FB Antczak.

fot. FB Antczak
fot. FB Antczak

Osiedle „Między Mostami” jest położone w samym sercu Kalisza – w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego. W ramach inwestycji powstają dwa 5-kondygnacyjne budynki z windami oraz niski budynek garażowy. Mieszkania będą mieć zróżnicowaną powierzchnię – od 29 do 96 m kw. Cały teren inwestycji zostanie ozdobiony zielenią, a przydomowe ogródki pozwolą mieszkańcom jeszcze więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

- Cieszę się, że prace przy realizacji inwestycji „Między Mostami” postępują w sprawnym tempie. Budujemy nowoczesne, pięknie zaprojektowane osiedle, które idealnie wkomponuje się w okoliczną przyrodę, a jednocześnie będzie się wyróżniać niebanalną architekturą, wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz komfortowym układem przestrzennym. To oferta dla osób, które cenią miejskie życie, a jednocześnie chcą aktywnie spędzać czas wolny w naturalnym otoczeniu zieleni. Osiedle „Między Mostami” wpisuje się w naszą 40-letnią tradycję odpowiedzialnego, nastawionego na jakość budownictwa mieszkaniowego -

Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Osiedle „Między Mostami” zostało zaprojektowane przez znaną pracownię MODOarchitektura, która wraz z FB ANTCZAK uhonorowana została w ostatnim czasie nagrodą Property Design Award za projekt hotelu Hampton by Hilton Kalisz & Calisia One. Budynki o łącznej powierzchni użytkowej niemal 4 tys. m kw. zostaną oddane do użytkowania w pierwszej połowie 2022 roku. Dla wszystkich mieszkań przewidziane są miejsca parkingowe.

FB Antczak jest deweloperem, generalnym wykonawcą oraz inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne oraz logistyczno-przemysłowe – m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu czy Kaliszu. Trzy komplementarne segmenty działalności, własne zaplecze produkcyjno-techniczne oraz stabilny i zaufany zespół pozwalają na realizację wymagających projektów inwestycyjnych. Na rynku deweloperskim FB Antczak zbudowała już ponad 5 tys. mieszkań i domów w ramach kilkunastu osiedli.

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować