Kaliska firma stworzyła pierwszą w Polsce przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu

2020-03-20 09:04:48 red

Firma Plandeki Kalisz wykonała w czwartek pierwszą w Polsce mobilną i przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu. Właściciele ufundowali ją Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, a służyć będzie także kaliskiemu szpitalowi w walce z koronawirusem.

fot. fb/Plandeki Kalisz
fot. fb/Plandeki Kalisz

Po raz kolejny możemy być dumni z naszych przedsiębiorców! Co chwilę słyszymy o gestach solidarności i wsparcia dla całego społeczeństwa. Wszyscy włączają się w walkę z koronawirusem. Firma Plandeki Kalisz dokonała czegoś wyjątkowego – wykonała pierwszą w Polsce mobilną i przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu.

- Została ona ufundowana dla Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Z pewnością będzie służyć pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu i Strażakom do zabezpieczenia siebie podczas walki i ratowania ludzkiego życia z COVID-19 zwanego koronawirusem. Nasza kabina zastąpi już powstałą dmuchaną kabinę. WIELKIE DZIĘKI ZA WASZE POŚWIĘCENIE DLA NAS OBYWATELI – czytamy na profilu facebookowym Plandeki Kalisz.

Firma zadeklarowała także wykonanie drugiej lub trzeciej takiej kabiny nieodpłatnie dla służb ratujących życie. - Popieramy akcje #NIEKŁAMRATOWNIKA Szpital Miejski w Ostrowie Wlkp jak jest tylko taka potrzeba to też wykonamy dla WAS nieodpłatnie taką kabinę, aby i WAS też chronić – czytamy na profilu facebookowym firmy.

Firma Plandeki Kalisz istnieje na rynku od 2004 roku. Cechuje ich doświadczenie, fachowość i elastyczność. Jak widać nie boją się nowych wyzwań. Zawsze są otwarci na potrzeby klienta. Świadczą usługi wysokiej jakości, które są zgodne z wszelkimi wymogami i normami, przy zachowaniu cen adekwatnych do wykonywanej pracy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować