Kaliska firma stworzyła pierwszą w Polsce przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu

2020-03-20 09:04:48 red

Firma Plandeki Kalisz wykonała w czwartek pierwszą w Polsce mobilną i przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu. Właściciele ufundowali ją Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, a służyć będzie także kaliskiemu szpitalowi w walce z koronawirusem.

fot. fb/Plandeki Kalisz
fot. fb/Plandeki Kalisz

Po raz kolejny możemy być dumni z naszych przedsiębiorców! Co chwilę słyszymy o gestach solidarności i wsparcia dla całego społeczeństwa. Wszyscy włączają się w walkę z koronawirusem. Firma Plandeki Kalisz dokonała czegoś wyjątkowego – wykonała pierwszą w Polsce mobilną i przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu.

- Została ona ufundowana dla Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Z pewnością będzie służyć pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu i Strażakom do zabezpieczenia siebie podczas walki i ratowania ludzkiego życia z COVID-19 zwanego koronawirusem. Nasza kabina zastąpi już powstałą dmuchaną kabinę. WIELKIE DZIĘKI ZA WASZE POŚWIĘCENIE DLA NAS OBYWATELI – czytamy na profilu facebookowym Plandeki Kalisz.

Firma zadeklarowała także wykonanie drugiej lub trzeciej takiej kabiny nieodpłatnie dla służb ratujących życie. - Popieramy akcje #NIEKŁAMRATOWNIKA Szpital Miejski w Ostrowie Wlkp jak jest tylko taka potrzeba to też wykonamy dla WAS nieodpłatnie taką kabinę, aby i WAS też chronić – czytamy na profilu facebookowym firmy.

Firma Plandeki Kalisz istnieje na rynku od 2004 roku. Cechuje ich doświadczenie, fachowość i elastyczność. Jak widać nie boją się nowych wyzwań. Zawsze są otwarci na potrzeby klienta. Świadczą usługi wysokiej jakości, które są zgodne z wszelkimi wymogami i normami, przy zachowaniu cen adekwatnych do wykonywanej pracy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ