Kaliska firma stworzyła pierwszą w Polsce przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu

2020-03-20 09:04:48 red

Firma Plandeki Kalisz wykonała w czwartek pierwszą w Polsce mobilną i przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu. Właściciele ufundowali ją Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, a służyć będzie także kaliskiemu szpitalowi w walce z koronawirusem.

fot. fb/Plandeki Kalisz
fot. fb/Plandeki Kalisz

Po raz kolejny możemy być dumni z naszych przedsiębiorców! Co chwilę słyszymy o gestach solidarności i wsparcia dla całego społeczeństwa. Wszyscy włączają się w walkę z koronawirusem. Firma Plandeki Kalisz dokonała czegoś wyjątkowego – wykonała pierwszą w Polsce mobilną i przenośną kabinę do dezynfekcji, która nie potrzebuje prądu.

- Została ona ufundowana dla Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Z pewnością będzie służyć pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu i Strażakom do zabezpieczenia siebie podczas walki i ratowania ludzkiego życia z COVID-19 zwanego koronawirusem. Nasza kabina zastąpi już powstałą dmuchaną kabinę. WIELKIE DZIĘKI ZA WASZE POŚWIĘCENIE DLA NAS OBYWATELI – czytamy na profilu facebookowym Plandeki Kalisz.

Firma zadeklarowała także wykonanie drugiej lub trzeciej takiej kabiny nieodpłatnie dla służb ratujących życie. - Popieramy akcje #NIEKŁAMRATOWNIKA Szpital Miejski w Ostrowie Wlkp jak jest tylko taka potrzeba to też wykonamy dla WAS nieodpłatnie taką kabinę, aby i WAS też chronić – czytamy na profilu facebookowym firmy.

Firma Plandeki Kalisz istnieje na rynku od 2004 roku. Cechuje ich doświadczenie, fachowość i elastyczność. Jak widać nie boją się nowych wyzwań. Zawsze są otwarci na potrzeby klienta. Świadczą usługi wysokiej jakości, które są zgodne z wszelkimi wymogami i normami, przy zachowaniu cen adekwatnych do wykonywanej pracy.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować