Kultura

Już w weekend II Dni Kultury Brzezińskiej! Będzie sporo atrakcji!

2022-06-13 10:00:00 Gmina Brzeziny

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Przed nami II edycja DNI KULTURY BRZEZIŃSKIEJ. Tegoroczna odsłona imprezy nosi nazwę ŚWIĘTO RODZINY. Pragniemy zgromadzić na imprezie całą BRZEZIŃSKĄ SPOŁECZNOŚĆ, która spędzi czas na zabawach, atrakcjach dla dzieci, słuchaniu muzyki, tańcach i konkursach.

Gmina Brzeziny
Gmina Brzeziny

Miesiące wiosenne są miesiącami, w których obchodzimy Święto Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Ojca… stąd pomysł na hasło imprezy i wspólne świętowanie. 

Zapraszamy na Święto Gminy Brzeziny w dniach 18 i 19 czerwca.
 
Szczegóły programu:
 
- 18 czerwca - Turnieje sportowe i ognisko dla uczestników (zgłoszenia drużyn - Centrum Kultury
- 19 czerwca - Występy Artystów Brzezińskich i Gości:
- BRACIA CZYŻEWSCY
- PAULINA WIERTELAK
- MAŁGORZATA ZIMOCH
- KAPELA PODWÓRKOWA "KUMPELE WRÓBELE"
 
GWIAZDA WIECZORU - JOANNA ALEKSANDROWICZ z zespołem w koncercie musicalowo-filmowym na łonie natury "Od nocy do nocy"
 
KONCERT ROCKOWY dla młodzieży - ZESPÓŁ RUYA (rock alternatywny)
 
ATRAKCJE dla dzieci: animacje, bańki, malowanie buziek, dmuchańce i EUROBUNGEE!
Grill, lody napoje, wata cukrowa i popcorn, zabawki, balony 
 
 
IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
 
prezentacja wozu bojowego, sprzętu oraz wyszkolenia strażaków OSP ALEKSANDRIA
pokaz sprzętu policyjnego - Komenda Miejskiej Policji w Kaliszu

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować