Polityka

Jeśli chcesz wziąć udział w Marszu Miliona Serc - zgłoś się! Wyjazd i powrót bezpłatny

2023-09-15 13:32:14 reklama@calisia.pl

Już trzy autokary są przygotowane dla kaliszan, którzy chcą wziąć udział w Marszu Miliona Serc, planowanym 1 października w Warszawie. Transport autokarem w obie strony jest bezpłatny dla uczestników.  Wspólny wyjazd na Marsz Miliona Serc do Warszawy organizuje 1 października między innymi posłanka Karolina Pawliczak. Chętni mogą zgłaszać chęć udziału mailowo na adres: biuro@karolinapawliczak.pl  Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc w autokarze ograniczona.

Zaproszenie
Zaproszenie

Na Marsz Miliona Serc zaprasza Polaków lider opozycji demokratycznej Donald Tusk. Wydarzenie odbędzie się 1 października w Warszawie.

– Dziś w Polsce każdy ma jakiś powód żeby zaprotestować przeciw rządom PiS. Pokażmy im wszystkim, że ludzi dobrej woli jest więcej. Dajmy 1 października nie tylko nadzieję, ale też pełną wiarę w zwycięstwo, w to, że odsuniemy tych złych ludzi od władzy – mówił Donald Tusk.

Z Kalisza na Marsz Miliona Serc pojadą trzy autokary. Oprócz posłanki Karoliny Pawliczak autobusy organizują Michał Witkowski z Komitetem Obrony Demokracji oraz senator Koalicji Obywatelskiej Janusz Pęcherz.

- Jedziemy razem na Marsz Miliona Serc, by wspólnie zaprotestować przeciw rozkradaniu i niszczeniu państwa, przeciw pisowskiej korupcji i bezprawiu, które od ośmiu lat rozlewa się po Polsce - mówi posłanka Pawliczak.

- Zapraszam wszystkich chętnych na wspólny wyjazd autokarem z Kalisza. Zarówno wyjazd jak i powrót jest bezpłatny. Zapisy pod adresem biuro@karolinapawliczak.pl

Wydarzenie na FB - https://www.facebook.com/events/1435663910310359

https://www.youtube.com/@kpawliczak

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować