Społeczne

Jarmark wielkanocny ˗ Miasto zaprasza regionalnych producentów i restauratorów do zgłaszania

2020-02-20 15:06:01 red za UM Kalisz

Dzieła sztuki rękodzielniczej, smaczne potrawy i napoje, a nawet rośliny i krzewy ogrodowe ˗ wszystko, co kojarzy się ze świętami wielkanocnymi, wiosną ˗ Miasto pragnie zaproponować mieszkańcom. Dlatego zaprasza regionalnych producentów, restauratorów do zgłaszania swoich ofert handlowych.

źródło: kalisz.pl
źródło: kalisz.pl

W tym roku kaliski jarmark wielkanocny odbędzie się od 3 do 10 kwietnia 2020 roku. Działalność handlowa oraz gastronomiczna będzie odbywać się w godzinach: piątek ˗ od 15.00 do 20.00, sobota, niedziela ˗ od 10.00 do 20.00, poniedziałek-czwartek, od 12.00 do 20.00.

Na jarmark Miasto zaprasza firmy produkujące wyroby regionalne (spożywcze i rękodzielnicze), stowarzyszenia, restauratorów, którzy w swojej ofercie posiadają potrawy oraz napoje regionalne, wytwórców przedmiotów sztuki, dawnych wyrobów użytkowych, związanych ze świętami, wiosną, a także roślin, krzewów ogrodowych.

Udział w jarmarku jest bezpłatny! Miasto prosi o przesłanie karty zgłoszeniowej z dokładnymi informacjami oraz ewentualnie fotografią wyrobów.

 

Formularz zgłoszeniowy - Jarmark Wielkanocny 2020

Regulamin Jarmarku Wielkanocnego 2020

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ