Społeczne

IV LO na swoim balu studniówkowym! Wyglądają zjawiskowo! [zdjęcia, wideo]

2024-02-10 20:30:18 BK

Ostatnie już liceum w Kaliszu rozpoczęło odliczanie dni do egzaminu maturalnego. 10 lutego uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego rozpoczęli swój wyjątkowy wieczór i noc - bal studniówkowy. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Stało się. Nadszedł ten wyjątkowy weekend, na który czekali kilka lat. Bal studniówkowy to dobra zabawa, wspomnienia, podziękowania dla wychowawców, nauczycieli i rodziców, ale też przypomnienie o tym, że zegar tyka a jeden z najważniejszych w życiu egzaminów zbliża się wielkimi krokami. 

Dziś to jednak nie ma znaczenia - jest świetna atmosfera, piękne kreacje i młodzi oraz piękni ludzie, przed którymi całe życie i wybór swojej życiowej drogi. 

Uroczystość w Restauracji Aljo zaczęła się tradycyjnie od podziękowań i kwiatów dla dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli. Nie zabrakło występów tanecznych i wokalnych przygotowanych przez uczniów IV LO. 

Głos zabrała dyrektor IV LO Joanna Dolna.

29 lat temu stałam dokładnie w tym samym miejscu, w którym w tej chwili jesteście. Na tej Sali tańczyłam poloneza tak jak wy i przeżywałam to co za kilka miesięcy się wydarzy. Czy zdam maturę? Czy dobrze wybiorę  studia? Poloneza zatańczyłam w pierwszej parze z moim kolegą z klasy, chłopakiem, dziś mężem. Ten przykład pokazuje, że warto marzyć, warto kochać, bo najpiękniej widzi się tylko sercem, najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu. Tego chcę Wam życzyć – dużo miłości, marzeń i spełniania ich. To się udaje.

Po przemówieniu wszyscy wznieśli uroczysty toast. Następnie wybrzmiało tradycyjne: Poloneza czas zacząć. 

Studniówka IV LO

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować