Kultura

IV edycja konkursu "Rodzinne potyczki" w Książnicy Pedagogicznej

2023-03-25 20:00:00 Książnica Pedagogiczna w Kaliszu

"Uroki mojego miasta i regionu inspirowane twórczością artystyczną Władysława Kościelniaka" to hasło tegorocznej IV edycji konkursu "Rodzinne potyczki" organizowanego przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną Książnicę Pedagogiczną im. A. Parczewskiego w Kaliszu wraz z filiami w Pleszewie, Jarocinie, Ostrowie Wielkopolskim, Krotoszynie, Ostrzeszowie i Kępnie. Konkurs wpisuje się w obchody Roku Braci Kościelniaków w Kaliszu.

Książnica Pedagogiczna w Kaliszu
Książnica Pedagogiczna w Kaliszu
Tegoroczne zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej w formacie A3, przedstawiającej zabytki architektury regionalnej. Praca może być wykonana dowolną techniką i musi być zgodna z tematem konkursu. Samodzielnie wykonane prace należy dostarczyć w terminie do 15 maja pocztą tradycyjną lub osobiście do siedziby biblioteki.
 
Konkurs odbywa się w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe – klasy VII i VIII, szkoły ponadpodstawowe, studenci oraz osoby dorosłe. Przy ich ocenie pod uwagę będą brane przede wszystkim walory artystyczne i estetyczne pracy, jej innowacyjność oraz pracochłonność i staranność wykonania.
 
Ogłoszenie wyników nastąpi do 6 czerwca na stronie internetowej Publicznej Biblioteki Pedagogicznej Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu oraz w mediach społecznościowych placówki i jej filii. Natomiast uroczyste wręczenie nagród zostało zaplanowane na 13 czerwca w siedzibie biblioteki w Kaliszu.
 
Zapraszamy do udziału w konkursie

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować