II koncert popisowy uczniów szkoły MUSIC STORE

2012-11-21 23:12:13 L.M

Wczorajszy koncert w szkole Music Store, niejednemu poprawił humor.

O godzinie 18:30, kiedy publiczność zapełniła już wszystkie miejsca na widowni, młodzi artyści rozpoczęli II koncert popisowy uczniów szkoły muzycznej MUSIC STORE. Był to drugi popis z cyklu "Jesień na wesoło". Poprzednie występy, które odbyły się ponad miesiąc temu, nastroiły widzów dużą dawkę pozytywnych emocji, dlatego kolejny koncert musiał być równie wyjątkowy. I był!!! Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami przygotowali naprawdę niezłą ucztę muzyczną. Każdy występ był dowodem na wielką pasję i oddanie, jakie każdy uczeń szkoły wkłada w muzykę. Urozmaicony repertuar popisu, umożliwił widzom znalezienie czegoś dla siebie. Cieszy nas fakt, że uczniowie MUSIC STORE coraz mocniej angażują się w organizację koncertów. Dają z siebie bardzo wiele i jest to widocznne w ich wykonaniach. Cieszy również fakt, że publiczność która nas ogląda to nie tylko rodzina i przyjaciele. Miło patrzy się na taką młodzież, pełną pasji, oddania i fascynacji światem muzyki. To jeszcze nie koniec koncertowania w tym roku. Już 16 grudnia szkoła szykuje koncert wigilijny pełen wzruszeń, kolęd i pastorałek skąpanych w cudownej atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować