Zdrowie

I LOVE ME – pokochaj swoją skórę z Yasumi

2024-02-14 12:30:00 konkurs@calisia.pl

Ile razy wyznawałaś miłość komuś? Ile razy w swoim życiu mówiłaś – kocham Cię? W tym roku – nie tylko w Walentynki, ale przez cały luty – zapraszamy do wyzwania I LOVE ME, które składać się będzie z trzech elementów.

Yasumi
Yasumi

Po pierwsze – afirmacja

W lutym każdy, kto odwiedzi gabinet Yasumi, otrzyma pocztówkę walentynkową z afirmacją, czyli zdaniem, które powtarzane na głos, do odbicia w lustrze, poprawia samopoczucie, dodaje wiary we własne możliwości i pozytywnie nastraja na resztę dnia! Taką walentynkę możesz traktować jako zakładkę do książki, powiesić ją na lusterku i powtarzać afirmację za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro lub podarować ją przyjaciółce, której życzysz miłości i czułości do siebie.

 

Po drugie – domowe SPA

Zorganizuj randkę z samą sobą. Dbasz o wszystkich wokół, walentynkowy miesiąc to idealny czas, by okazać miłość samej sobie. Do zorganizowania domowego SPA w stylu I LOVE ME przydadzą się:

  • aromatyczne świece sojowe do stworzenia zmysłowej atmosfery

  • świeże kwiaty w wazonie, najlepiej bukiet stworzony samodzielnie (mały pęczek tulipanów kupisz w markecie nawet za 9 złotych, dodaj do niego kilka gałązek zimozielonych roślin ogrodowych i stwórz własną ikebanę)

  • ulubiona muzyka, która poprawi nastrój

  •  kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji, na przykład szczotka do masażu ciała na sucho, olejek różany do wykonania automasażu twarzy, japońska maseczka w płachcie na zakończenie domowego rytuału – wszystkie niezbędne preparaty i urządzenia do domowej pielęgnacji znajdziesz w gabinecie Yasumi

  • przekąski – jeśli masz chęć, zamów pizzę. A może zamiast tego pudełko ulubionych lodów karmelowych? My wybieramy ulubione lody waniliowe, ale posypujemy gorącym popcornem – w tym dniu liczy się przyjemność, dietą i sylwetką zajmiemy się od jutra, na przykład podczas zabiegu modelującego w Yasumi

 

Po trzecie – profesjonalny masaż w gabinecie

Profesjonalnie wykonany masaż całych pleców lub twarzy, szyi i dekoltu, głęboko rozluźnia mięśnie, poprawia koncentrację, winduje poziom hormonów szczęścia. Można zatem śmiało rzec, że masaż to nie wydatek, a inwestycja we własne zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego zamiast do restauracji, zaproś samą siebie na randkę do… Yasumi. Czeka tam na Ciebie szeroki wybór masaży i rytuałów japońskich (nasze dwa ulubione to liftingujący masaż twarzy Yasumi KOBIDO Tapes oraz masaż ciała stemplami ryżowymi JAPOŃSKI SPACER PO LESIE). Jestem przekonana, że po wizycie w Yasumi, będziesz mogła powiedzieć na głos – nawet przy świadkach – I LOVE ME

 

UWAGA  - WYNIKI KONKURSU!

 2 zestawy osobistych kosmetyków Yasumi wygrały Aneta Przepiórka i Justyna Berger.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Kalisz ul. Kopernika 13
Tel. 660-32-14-10
www.kalisz.yasumi.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować