Kultura

Gwiazdy hip-hopu rozpoczną sezon na Małej Plaży! Wystąpi m.in. Tede

2024-05-15 08:00:00 Mała Plaża

Już 25 maja startuje sezon dobroczynnych koncertów z udziałem topowych gwiazd, który otworzy legenda rapu Tede oraz legenda beat boxu SOT, znany przede wszystkim z pierwszej płyty kultowej dla fanów hip hopu Paktofoniki.

Mała Plaża
Mała Plaża
Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 koncertami sceny lokalnej w osobach : Mały E$, Suchy, Akaw, WWRD, Eber i Blessy, muzycznie nad imprezą czuwać będzie Dj 5ZWAB, a  poprowadzi ją Jacek Hołub. 
 
Zgodnie z zasadą plażowych koncertów, wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednakże należy wrzucić dowolną kwotę do puszki na cele charytatywne, a tym razem celem jest pomoc Mai Nowakowskiej. 
 
Organizatorzy zapowiadają też, że rok 2024 będzie wyjątkowy zarówno pod kątem budowanych z gminą Opatowek atrakcji w Szałem, ale też ilości i formatu gwiazd, które tutaj wystąpią.

To kolejny etap dobrej kooperacji z władzami gminy Opatówek, Stowarzyszeniem #Aktywni oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Opatowku, stworzyliśmy tu już obiecany bajkoland, ktory wciąż jest rozwijany, tworzymy też strefę gameingu dla młodzieży, to niestety wiąże się z tym, że cały czas trwają u nas jakieś prace i czasem nieestetyczne warunki, ale prosimy o wyrozumiałość, bo wszystko to dzieje się po to, aby za chwile było tutaj pięknie - zapewnia Krzysztof Gorzkiewicz. 
 
W trakcie imprezy powstanie nowy odcinek kultowego programu internetowego „Tedenovela”, prowadzonego przez rapera Tede, co sprawi, że zasięg imprezy, a przede wszystkim promocja zbiórki dla Mai dotrze do nawet miliona internautów. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować