Kultura

Grzegorz Hyży dał Koncert z okazji Dnia Kobiet [zdjęcia, wideo]

2024-03-09 00:20:18 red.

Tłumy kaliszan, głównie kaliszanki, świętowały swój dzień w Hali Arena na koncercie Grzegorza Hyży! Polski wokalista rozgrzał scenę do czerwoności. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Miasto Kalisz zaprosiło Panie na specjalny koncert z okazji 8 marca, czyli Dnia Kobiet. W Arenie Kalisz wystąpił polski wokalista i autor tekstów, finalista trzeciej edycji programu X Factor. W kwietniu 2014 wydał singel, „Na chwilę”, z którym dotarł do pierwszego miejsca polskiego zestawienia airplay. Piosenkę umieścił na swoim pierwszym albumie studyjnym pt. Z całych sił, który wydał 27 maja 2014. 18 czerwca 2015 otrzymał tytuł Ambasadora Miasta Gniezna od prezydenta Gniezna Tomasza Budasza. 12 maja 2017 wydał album pt. Momenty, który promował singlami: „Pod wiatr”, „O Pani!”, „Noc i dzień” i „Niech pomyślą, że to ja”. W tym samym roku nagrał w duecie z Kayah singiel „Podatek od miłości”. W 2018 był jednym z trenerów dziewiątej edycji programu TVP2 The Voice of Poland.

Życzenia wszystkim kobietom złożył włodarz miasta Krystian Kinastowski.

- Drogie Panie, wszystkiego, co najlepsze z okazji Waszego święta. Niech każdy dzień będzie pełen radości i znakomitej zabawy – powiedział prezydent Kalisza.

Jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpili młodzi artyści: Gabriela Frątczak, Kornelia Paterska oraz Marcel Tułacz i Maurycy Majewski. Wokalistom towarzyszyli tancerze Sieraszewski Dance Studio.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować