Kultura

Grupa MoCarta wystąpi w Kaliszu z muzyką filmową! Wyniki Konkursu!

2024-02-13 09:00:00 redakcja

Znany kabaretowy kwartet smyczkowy czyli Grupa MoCarta, zagra w Kaliszu 10 października 2024 o godzinie 19:00 w Auli UAM. Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. 

Grupa Mocarta
Grupa Mocarta

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk,a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.

Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. „Ale kino” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina…

W programie „Ale kino” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Zarezerwuj bilety na „Ale kino” i zanurz się w świat ulubionej muzyki filmowej wraz z Grupą MoCarta!

Bilety dostępne na www.kupbilecik.pl oraz na www.biletyna.pl

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

2 podwójne zaproszenia na koncert Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta zdobywają Marek Król i Mariusz Grzeszczak.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

 

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować