Biznes

Grupa Antczak wyróżniona w rankingu firm rodzinnych „Forbes”

2023-09-29 14:45:14 FB Antczak

Już po raz szósty redakcja magazynu „Forbes” opracowała zestawienie najcenniejszych firm rodzinnych w Polsce. Po raz kolejny na liście znalazła się Grupa Antczak. W imieniu Grupy wyróżnienie odebrał Maciej Garbowicz podczas Gali Forum Firm Rodzinnych, która odbyła się 28 września w Poznaniu.

FB Antczak
FB Antczak
W zestawieniu najcenniejszych polskich firm rodzinnych Grupa Antczak po raz kolejny reprezentuje region wielkopolski. Początki Grupy sięgają 1981 roku, kiedy w Kaliszu powstała prężnie rozwijająca się rodzinna firma budowlana. Po ponad 40 latach Grupa Antczak jest obecna w całej Polsce, wzmacnia też swoją pozycję na niemieckim rynku mieszkaniowym.

- Obecny czas jest niezwykle trudny dla średniej wielkości firm rodzinnych. Niełatwa sytuacja makroekonomiczna jest sporym wyzwaniem dla takich podmiotów jak Grupa Antczak, chcących realizować ambitną strategię rozwoju na rynku nieruchomości. Tym bardziej cieszę się z utrzymania naszej pozycji w rankingu „Forbes”. Dziękuję wszystkim członkom naszego zespołu, którzy każdego dnia angażują się w realizację złożonych projektów inwestycyjnych, wymagających ogromnego doświadczenia i profesjonalizmu - mówił Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

 

Grupa Antczak jest jednym z najszybciej rosnących podmiotów na krajowym rynku nieruchomości, realizującym ambitną strategię w sektorach mieszkaniowym, logistycznym, hotelowym oraz PRS. Grupa współpracuje z najbardziej prestiżowymi i wymagającymi klientami, którzy doceniają jej kompetencje wykonawcze, najwyższe standardy w obszarze zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowanie w ochronę środowiska.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować