Usługi

Grupa Antczak generalnym wykonawcą magazynu Nestlé w Kaliszu

2023-08-25 13:24:48 FB Antczak

Nowoczesny obiekt magazynowy wysokiego składowania, z dokami załadunkowymi i zapleczem socjalnym, realizuje Grupa Antczak dla Nestlé Polska S.A. w Kaliszu. Zakończenie prac przewidziane jest w czwartym kwartale 2023 roku.

FB Antczak
FB Antczak
W ramach umowy o generalne wykonawstwo Grupa Antczak realizuje budowę nowego obiektu magazynowego na terenie kaliskiej fabryki Nestlé. Budynek będzie mieć powierzchnię prawie 3,5 tys. m kw. Wysokość składowania wyniesie 17 m. Oprócz funkcji magazynowych znajdzie się w nim zaplecze socjalne.
 
Inwestycja jest realizowana z dbałością o środowisko naturalne. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne instalacje, w tym dwie pompy ciepła o łącznej mocy ponad 300 kW. Na terenie całej powierzchni zostanie zamontowane ogrzewanie podłogowe. Z kolei dach obiektu będzie przystosowany do montażu paneli fotowoltaicznych.
 

Cieszę się z kolejnego kontraktu realizowanego przez Grupę Antczak w rodzinnym dla naszej firmy mieście. Dla globalnego inwestora, jakim jest Nestlé, budujemy zaawansowany technologicznie obiekt magazynowy, który spełnia rygorystyczne normy środowiskowe. Pozyskanie tego kontraktu i jego sprawna realizacja są potwierdzeniem wiodącej pozycji naszej Grupy w sektorze generalnego wykonawstwa nowoczesnych powierzchni magazynowo-przemysłowych.

Segment magazynowo-przemysłowy jest jednym z czterech filarów wzrostu Grupy Antczak na rynku nieruchomości. W 2022 roku Grupa przekazała klientom z tego segmentu ponad 430 tys. m kw. powierzchni, tj. niemal dwukrotnie więcej niż rok wcześniej. Grupa realizuje projekty jako generalny wykonawca we współpracy z największymi krajowymi i międzynarodowymi inwestorami, deweloperami i operatorami powierzchni logistycznych.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować