Ewelina zaśpiewa z Edytą

2015-11-19 09:26:00 red.

Ewelina Łuszczek, wokalistka z Kalisza, odpadła z telewizyjnego programu The Voice of Poland, lecz Edyta Górniak zaprosiła ją do wspólnego jubileuszowego występu w Atlas Arenie w Łodzi, który odbędzie się już w listopadzie.

fot. voice.tvp.pl
fot. voice.tvp.pl

Piosenkę “Run To You” z repertuaru Whitney Houston zaśpiewały w duecie Ewelina Łuszczek i Julia Bogdańska, podopieczne Edyty Górniak w kolejnym etapie telewizyjnego programu The Voice of Poland. Mimo wyrównanej walki, zwycięsko z tej rywalizacji wyszła Julia Bogdańska, którą zobaczymy w dalszych zmaganiach.

Jak się jednak okazało, nasza kaliszanka nadal będzie śpiewać na dużej scenie. Edyta Górniak zaprosiła ją do wspólnego występu podczas swojego jubileuszowego koncertu, który odbędzie się pod koniec listopada w Łodzi w Atlas Arenie.

- Ja wierzę w anioły – powiedziała Edyta Górniak. I tak mi się objawiłaś jako anioł. I chociaż nie przechodzisz do dalszego etapu, zapraszam cię, żebyś wystąpiła ze mną na jednym z moich koncertów jubileuszowych. Postaram się tak cię ugościć, żebyś nie pamiętała tego, że odpadłaś z tego programu.

Ewelina Łuszczek, wychowanka kaliskiego Studia Piano Song tak podsumowała swój występ w programie The Voice of Poland:

- Program był dla mnie ogromną szansą na spełnienie marzeń. Praca z Edytą Górniak, która jest dla mnie od dziecka wielkim muzycznym autorytetem była czymś wyjątkowym i cieszę się, że mimo tego że odpadłam z programu nie kończy to mojej współpracy z panią Edytą. Jestem ogromnie szczęśliwa, że Edyta Górniak zainteresowała się właśnie mną. Czekam z niecierpliwością na to, żeby móc stanąć z Nią na jednej scenie. Czy mam faworyta programu ? Jest wiele wspaniałych głosów w tej edycji. Znam osobiście większość z uczestników dlatego mojego faworyta zostawię w sercu i będę trzymała za Niego kciuki – powiedziała portalowi Calisia.pl Ewelina Łuszczek.

Na swoim profilu facebookowym kaliszanka podziękowała za wsparcie swoim fanom:
Tak naprawdę czuję, że wygrałam – bo zaśpiewanie w duecie z Edytą podczas Jej koncertu to nagroda, jakiej się nigdy nie spodziewałam. Jednak przede wszystkim dziękuję WAM !! Za wsparcie, emocje, dobre słowo i za to, że po prostu jesteście! I zostańcie już ze mną zawsze!

29 listopada w Łodzi Ewelina i Edyta zaśpiewają wspólnie piosenkę “Nie zapomnij”.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować