Społeczne

Event charytatywny dla 13-letniej Julki w Galerii Amber [Zdjęcia]

2019-11-23 14:00:00 red

W Galerii Amber w Kaliszu do godz. 17.30 trwa zbiórka pieniędzy połączona z występami artystycznymi, która ma pomóc w leczeniu 13-letniej Julki uczennicy Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu. Dziewczynka niedawno dowiedziała się, że ma złośliwego guza mózgu.

fot. MW
fot. MW

13-letnia Julia miesiąc temu dowiedziała się, że jest chora na raka mózgu – To szok dla rodziny i dla nas wszystkich. Dlatego zorganizowaliśmy ten dzisiejszy event i planujemy kolejne wydarzenia - mówi Sławomira Roumieh wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu.

Społeczność szkolna – przyjaciele i nauczyciele Julii zorganizowali już zbiórkę pieniędzy podczas meczu kaliskich siatkarek oraz kiermasz szkolny – 1 grudnia planujemy koncert charytatywny w Komodzie oraz przedświąteczny kiermasz w szkole. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby jej pomóc – dodaje Sławomira Roumieh.

W pomoc włączyły się też inne szkoły z Kalisza oraz lokalni przedsiębiorcy – Mam nadzieję, że ta dobra energia pomoże Julce w walce z chorobą – mówi wicedyrektor SP nr 16.

Zbiórka pieniędzy dla Julii trwa także na stronie www.zostananiolem.pl - TUTAJ.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować