Biznes

Eksperci, firmy i materiały budowalne na Fajrant Day. Warto zajrzeć do Jolani przy ulicy Wrocławskiej! [zdjęcia, wideo]

2023-06-23 12:30:00 reklama@calisia.pl

Trwa druga już edycja Fajrant Day w firmie Jolania przy ulicy Wrocławskiej 73a. Czekają na Ciebie wystawcy, eksperci od okien dachowych, kominków, wentylacji, w dziedzinie malarskiej czy chemii budowlanej. Można zasięgnąć porady czy skorzystać z ich usług. Dodatkowo na odwiedzających czekają niespodzianki i konkursy.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

23 czerwca od godziny 9:00 w firmie Jolania przy ulicy Wrocławskiej 73a odbywa się otwarty dla wszystkich Fajrant Day. To całkowicie nowe wydarzenie dedykowane ekipom budowlanym, majsterkowiczom oraz wszystkim, którzy mierzą się z budową lub remontem. Wydarzenie potrwa do godziny 16:00!

Fajrant Day 2 w Jolania Materiały Budowlane. WIDEO

Co czeka na Was podczas Fajrant Day 2? 
Fascynujące zawody z niesamowitymi nagrodami o wartości ponad 2500 zł! To szansa, aby wykazać się swoimi umiejętnościami i zgarnąć fantastyczne prezenty.
 
Spotkanie z renomowanymi firmami i wystawcami, którzy przygotowali specjalne dla Was stoiska pełne nowości i inspiracji. Będziecie mieli okazję poznać najnowsze technologie, narzędzia i materiały budowlane, które pomogą Wam podnieść jakość waszych projektów i usług.
 
 
Niezwykłe prezentacje i warsztaty prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Dowiecie się o najnowszych trendach, otrzymacie cenne wskazówki i nauczycie się praktycznych trików, które przydadzą się w waszej codziennej pracy.
 
 
Na Fajrant Day 2 zagoszczą eksperci z branży, by dzielić się z Wami swoją wiedzą przy swoich starannie przygotowanych stoiskach.
 
Oto wystawcy:
Botament Polska - To ekspert w dziedzinie chemii budowlanej
Blue Dolphin Tapes - To ekspert w dziedzinie malarskiej posiadający w swojej ofercie wiele profesjonalnych produktów
Purios - Nowy wymiar izolacji - To prawdziwi eksperci w dziedzinie izolacji pianą PUR i co lepsze, przyjadą specjalnie dla Was swoi pianobusem
Roto Okna Dachowe - To ekspert w dziedzinie okien dachowych
Stropex - Specjaliści od systemów stropów, wentylacji, montażu okien, które mają wspólną cechę - energooszczędność
TYTAN Professional - Firma oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów budowlanych, które są niezbędne podczas różnych etapów budowy i remontu
Wienerberger Polska - dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych

 

Podczas wydarzenia odbędą się zawody, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody - Skrzynia z wiertarką firmy Makita z ładowarką, bateriami i szufladą wypełnioną akcesoriami!

 
WSTĘP - Darmowy
23 czerwca
Wrocławska 73a
Od 9 rano!
 
𝐋𝐢𝐧𝐤 𝐝𝐨 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚: https://fb.me/e/1haMrMYoD

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować