Konkursy

Dwie niezwykłe propozycje kulturalne od Agencji Artystycznej MUZA jesienią w Kaliszu

2019-10-02 08:30:00 reklama@calisia.pl

Agencja Artystyczna MUZA z przyjemnością, w najbliższym czasie, zaprezentuje mieszkańcom Kalisza dwa niezwykłe wydarzenia kulturalne.

Już w 12 października br. (sobota), w sobotę o godz. 16:30 zapraszamy do Auli  UAM (ul. Nowy Świat 28-30), w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie podczas KONCERTU WIEDEŃSKIEGO Z KLASĄ I HUMOREM usłyszycie najpiękniejsze arie, duety, walce i polki J.Straussa, F.Lehara czy I. Kalmana.

Wśród wykonawców:

- Agata Sava, mezzosopranistka, solistka opery w Pradze, koncertująca na scenach całego świata, m.in.: w Chicago Philharmonic Hall oraz w salach Zurychu, Genewy i Japonii.

- Anita Rywalska, sopranistka, gwiazda „Akademii Humoru” - Waldemara Malickiego.

- Oskar Jasiński, tenor, solista Śląskiej Operetki Kameralnej, ulubiebniec publiczności, który też, z wielką klasą i humorem prowadzi koncerty.

- Artur Banaszkiewicz, skrzypek, często prezentujący wirtuozowskie parafrazy znanych utworów. Autorski koncert Wieczór w krainie Czardasza, zaprezentował m.in. w prestiżowych Lincoln Center w Nowym Jorku, czy Lipskim Gewandhaus.

Solistom towarzyszy zespół MaesQuartet.

W trakcie koncertu zabrzmią największe przeboje Króla walca Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek: Zemsta Nietoperza, Księżniczka Czardasza, Baron Cygański, czy Wesoła Wdówka, m.in. arii Barinkaya Wielka sława to żart czy duetu wszechczasów Usta milczą dusza śpiewa, a także walca Nad pięknym, modrym Dunajem.

Punkty sprzedaży biletów: Kasa CKiS, ul. Łazienna 6, tel. 62/765 25 52
Sprzedaż biletów on-line:

- kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/39207/Kalisz/Koncert+Wiede%C5%84ski+z+Klas%C4%85+i+Humorem/

- biletyna.pl: https://biletyna.pl/event/view/id/110875

Rezerwacja biletów i zamówienia grupowe: tel. 531 531 001, 604 424 320, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

4 pojedyncze zaproszenia na KONCERT WIEDEŃSKI Z KLASĄ I HUMOREM - na sobotę, 12 października, godzina 16:30 w Auli UAM (ul. Nowy Świat 28-30) zdobywają: Monika Gwóźdź, Natalia Kucza, Jacek Gwóźdź, Małgorzata Szczepaniak.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

 

Natomiast 16 listopada br., o godz. 16:30 oraz o 19:30 ( Aula  UAM, ul. Nowy Świat 28-30) zapraszamy na pełny humoru i zaskakujących wydarzeń spektakl Teatru KAMIENICA – „CZARNA KOMEDIA”.

Utalentowany rzeźbiarz stający przed życiową szansą, brak prądu, angielska narzeczona

i niezapowiedziani goście… Co wyniknie z takiego połączenia? Czy kiedy zgasną światła uda się zapanować nad lawiną nieoczekiwanych  zdarzeń?

Niewielka awaria światła może stać się przyczyną niemałego zamieszania… W mieszkaniu młodego artysty spotykają się wszyscy oczekiwani oraz kilkoro dość niespodziewanych gości.

A to wszystko w całkowitych ciemnościach. Wymagająca narzeczona wraz z papciem – niezrównoważonym wojskowym, nie znosząca sprzeciwu kochanka, stara panna i zarazem sąsiadka – amatorka śpiewania psalmów i wyskokowych trunków oraz sąsiad gej podkochujący się w głównym bohaterze. Do tego wszystkiego elektryk, którego nietrudno pomylić z milionerem i wreszcie milioner, którego dość łatwo można wziąć za pracownika elektrowni. Fenomen tego przedstawienia polega m.in. na odwróconej logice: kiedy na scenie gaśnie światło, aktorzy poruszają się swobodnie jakby w ich świecie panowała jasność, kiedy jednak na scenie zapalają się reflektory, wszyscy bohaterowie „wpadają w ciemność” i poruszają się po omacku, stąd komiczność sytuacji i całe serie pomyłek.

 

UWAŻAJ! W ciemności może zdarzyć się wszystko!

Na scenie zobaczymy plejadę znanych i lubianych aktorów: Mateusza Damięckiego, Jana Wieczorkowskiego, Marietę Żukowską, Elżbietę Jarosik, Andżelikę Piechowiak/Annę Marię Jarosik, Piotra Zelta, Alberta Osika, Sebastiana Konrada/Tomasz Papryka.

Punkty sprzedaży biletów: Kasa CKiS, ul. Łazienna 6, tel. 62/765 25 52
Sprzedaż biletów on-line:

- kupbilecik.pl: http://www.kupbilecik.pl/impreza-38915-czarna.komedia.kalisz.html;

http://www.kupbilecik.pl/impreza-38916-czarna.komedia.kalisz.html;

- biletyna.pl: https://biletyna.pl/event/view/id/110271;

https://biletyna.pl/event/view/id/110272

Rezerwacja biletów oraz zamówienia grupowe: tel. 531 531 001, 604  424 320, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Tych wydarzeń nie można przeoczyć! Zapraszamy!

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ