Kultura

Dilerka emocji, czyli Agnieszka Lingas-Łoniewska w Miejskiej Bibliotece

2024-02-09 08:57:33 MBP Kalisz

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Cykl kaliskiej biblioteki „oko w oko z pisarzem” zainaugurowany! Już czas na kolejne spotkanie – gościem będzie AGNIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA autorka wielu powieści obyczajowych łączących romans z sensacją. Tematem spotkania będą najnowsze i najpopularniejsze książki autorki.

MBP Kalisz
MBP Kalisz

Na dwa dni przed Świętem Zakochanych spotkajmy się w bibliotece z mistrzynią emocji, która z ogromną pasją łączy w książkach obyczaj, romans i sensację. Przy książkach Agnieszki Lingas-Łoniewskiej nie da się nudzić. Jej bestsellerowe powieści to między innymi: „Molly”, z której powstał nawet serial audio nominowany do nagrody BEST AUDIO Empik Go, „Bez przebaczenia”, „Skazani na ból”, „Piekło Florencji” czy „Zaopiekuj się mną”. Jest również założycielką portalu „Czytajmy polskich Autorów” i ogromną miłośniczką zwierząt. Jej codzienne poczynania możecie śledzić w mediach społecznościowych, na których jest bardzo aktywna.

W kaliskiej bibliotece jej książki biją rekordy popularności, a można znaleźć w niej blisko 70 tytułów. Ma w swoim dorobku wiele serii („Na zakręcie”, „Łatwopalni”), jak i pojedynczych książek („Kiedy nadejdzie burza”, „Gdzie moje Love Story”). Na spotkaniu będzie możliwość uzupełnienia swojej domowej biblioteczki o nowe książki autorki wraz z autografem, fani będą mogli zaspokoić swoją ciekawość, jeśli chodzi o literackie decyzje i inspiracje autorki. Spotkajmy się przed walentynkami „oko w oko” z Agnieszką Lingas-Łoniewską.

Z Agnieszką Lingas-Łoniewską – w poniedziałek 12 lutego o godz. 18.00 w Bibliotece Głównej – porozmawia Katarzyna Górcewicz. Po spotkaniu będzie można kupić książkę, uzyskać autograf i porozmawiać z autorką.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować