Biznes

Chcesz poszerzyć swoje kompetencje zawodowe? Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kaliszu zaprasza [wywiad wideo]

2020-10-18 08:00:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Chcesz doskonalić swoje umiejętności, zdobyć kwalifikacje, wziąć udział w szkoleniach oraz kursach zawodowych bezpłatnie lub z dofinansowaniem? A może interesują cię studia podyplomowe? Zgłoś się do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kaliszu, gdzie możesz podszkolić się w każdej branży - od budowlanej po kosmetyczną. Rozmawialiśmy z dyrektorem Michałem Białym.

Strona www: http://zdz.kalisz.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/zdz.kalisz

Adres: ul. Skalmierzycka 2A
62-800 Kalisz

tel. 62 767 40 88

telkom. 662 318 947

email: zdz@zdz.kalisz.pl

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować