Usługi

Chcesz mieć spokojną głowę na wakacjach? Zabezpiecz rzeczy sprzed domu, aby nie padły łupem złodziei

2022-05-19 09:30:00 reklama@calisia.pl

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Wielu już od dawna ma zaplanowane i zarezerwowane wymarzone wyjazdy wypoczynkowe. Czas urlopów kiedy na wiele dni wylatujemy za granicę to gratka dla złodziei, którzy, wykorzystują nieobecność właścicieli nieruchomości i szukają cennych przedmiotów. Z tym problemem spotkał się Pan Piotr.

pixabay
pixabay

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nadchodzi długo wyczekiwany urlop. Pan Piotr już kilka miesięcy temu zarezerwował pobyt w tureckim hotelu dla całej rodziny. Będą cieszyć się słońcem i kąpielami przez 2 tygodnie. Żeby w pełni odpocząć i cieszyć się wyjazdem, nie martwiąc się o dom oraz uniknąć strat, chce zabezpieczyć sprzęt, który zazwyczaj trzyma przed domem na przykład rowery dla całej rodziny, sprzęt ogrodowy, meble. 

Amatorzy cudzej własności zacierają ręce, kiedy lokatorzy wyjeżdżają na dłużej. Kamery i alarmy w domach dzisiaj nie są 100 procentowym gwarantem bezpieczeństwa. Złodzieje są przebiegli. Co zrobić by uchronić się przed kradzieżą? Pan Piotr znalazł już dobre rozwiązanie.

W tej sytuacji z pomocą przychodzi Stokado! Self Storage, określane także jako komórki do wynajęcia lub boxy magazynowe, to magazyny samoobsługowe o stosunkowo niewielkiej powierzchni, wynajmowane na określony czas zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Zróżnicowana powierzchnia dostępnych magazynów oraz kontenerów i elastyczny okres najmu umożliwiają jak najlepszy wybór wynajmowanego magazynu, stosownie do potrzeb klienta. Wynajem magazynu Self Storage to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób prywatnych, szukających sposobu na przechowanie przedmiotów, na które brakuje miejsca w domu czy mieszkaniu.

 

Ochrona i monitoring

Ogromne znaczenie ma także bezpieczeństwo przedmiotów przechowywanych w magazynach Self Storage. Klient nie musi się martwić o wytrzymałość zamków czy szukać firmy ochroniarskiej. Nasze kontenery do przechowania rzeczy są monitorowane i chronione całodobowo.

Zapewniamy także korzystającym z naszych boksów magazynowych i kontenerów pełną prywatność – magazyny do wynajęcia udostępniamy tylko osobie wynajmującej.

Istotna jest także stałość warunków panujących w naszych magazynach. Niezmienna temperatura i wilgotność powietrza umożliwia bezpieczne przechowywanie np. dokumentów czy drewnianych mebli, bez obawy o ich uszkodzenie czy zniszczenie.

 

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować