Charytatywnie

Charytatywny Bal z gwiazdami w Kaliszu. Wesprzyj fundację Martel i małych czytelników!

2023-11-17 13:00:00 Błażej Krawczyk

Już 25 listopada Fundacja Martel zaprasza na Andrzejkowy Bal Charytatywny w restauracji Aljo w Kaliszu. Na scenie wystąpią znane gwiazdy: Baranovski, Norbi i Mariusz Kałamaga! Zapowiada się dobra zabawa a przy okazji można wspomóc stworzenie kolejnych biblioteczek z książkami dla dzieci w szpitalach.

Fundacja Martel
Fundacja Martel

Organizatorzy obiecują niezapomnianą noc pełną atrakcji, w tym licytacje, których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji Martel oraz stworzenie kolejnych biblioteczek z książkami dla dzieci w szpitalach.

Przygotowali licytacje, podczas których uczestnicy będą mieli szansę zdobyć unikalne przedmioty i przeżycia. Wielu znanych sportowców i osobistości ze świata rozrywki postanowiło przyłączyć się do tego szlachetnego przedsięwzięcia, oferując swoje unikalne przedmioty na licytację. Jednym z najbardziej niezwykłych elementów tych licytacji będą m.in. rękawice diablo Włodarczyka i Jana Błachowicza, które towarzyszyły im w trakcie ich wielu zwycięskich walk, koszulka z autografem sędziego Szymona Marciniaka, piłki z autografami zawodników Lecha Poznań i wiele innych.

Dokąd trafi następne, wypełnione książkami, biblioteczne serce? Fundacja jest otwarta na propozycje. Przyłączcie się do nas już dziś i zostańcie naszym Przyjacielem.

Bilety i szczegóły na stronie fundacji: https://fundacjamartel.pl/2023/10/06/andrzejowy-bal-charytatywny/

Więcej informacji o balu na stronie: www.facebook.com/fundacja.martel.

Rezerwacje pod numerem tel. (+48) 519 440 124

Ilość miejsc ograniczona. 

 

FUNDACJA MARTEL jest organizacją non-profit, która powstała w 2019 roku w Kaliszu.

Misją fundacji jest odbudowa mody na czytanie książek oraz dostarczanie książek dla dzieci na oddziały pediatryczne.

Celem działań jest edukacja literacka i artystyczna poprzez realizację kampanii społecznych, programów naukowych i projektów badawczych, organizację imprez artystycznych, konferencji, warsztatów, seminariów i szkoleń, wsparcie twórców i artystów. 

Fundacja współpracuje z partnerami społecznymi w różnych częściach Polski, z którymi zrealizowała szereg projektów społecznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z Wydawnictwem MARTEL potrafimy skutecznie promować polską literaturę dziecięcą i młodzieżową.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować