Kultura

„Byłaś serca biciem” – Modest Project na bis. Drugi koncert już w sobotę!

2023-03-14 12:00:00 red. za CKiS

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem Modest Project, na specjalne życzenie zespół wystąpi jeszcze raz 18 marca 2023 r. o godz. 18:00. Wszystkich, którzy nie zdążyli z zakupem biletów na 11 marca serdecznie zapraszamy!

MODEST PROJECT
MODEST PROJECT

Bilety: do 17 marca 20 zł; w dniu koncertu 25 zł zł Kup bilet»

Modest Project

Modest Project to dynamicznie rozwijający się zespół, który powstał w grudniu 2021 roku, na co dowodem jest zagranie pierwszego koncertu miesiąc po założeniu zespołu. Ostatni rok upłynął im pod znakiem występów tematycznych oraz twórczości Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Zespół cieszy się sporym zainteresowaniem wokół swojej twórczości, o czym świadczą m.in szybko znikające bilety kilka dni przed ich ostatnim występem w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Co usłyszymy na koncercie?

Zespół zapewnia, że ten rok będzie ukłonem w stronę słynnego artysty Andrzeja Zauchy i jego twórczości. Dlatego, nie jest przypadkiem, że Modest Project zaczyna cykl koncertów, poświęcony jednemu z największych muzyków rozrywkowych ubiegłego wieku, jakim był Andrzej Zaucha. Zespół zagra m.in.: „Byłaś serca biciem”, „C’est la vie”, „Siódmy rok”, czy „Bądź mym natchnieniem” i wiele innych.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować