Edukacja

Blog, który zrodził się z pasji. Kolejna inicjatywa uczniów Technikum św. Józefa w Kaliszu

2021-02-22 19:00:00 red.

Szkolny Klub Filmowy, działający przy Technikum św. Józefa w Kaliszu będzie prowadził swojego bloga.

Szkolny Klub Filmowy - Technikum im. św. Józefa w Kaliszu
Szkolny Klub Filmowy - Technikum im. św. Józefa w Kaliszu

Szkolny Klub Filmowy, który powstał przy Technikum im. św. Józefa w Kaliszu, nieustannie działa, dzięki czemu jego członkowie mogą rozwijać swoje zainteresowania oraz doskonalić warsztat pracy, zarówno w kwestii kinematografii, jak również w zakresie wizerunku w szeroko pojmowanych mediach.

- Członkowie Klubu dostrzegają oraz doceniają istotną rolę, jaką pełnią media społecznościowe w kreowaniu wizerunku, dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć blog klubowy. Prace nad nim trwały kilka tygodni. Chcemy, aby był on wizytówką naszej działalności - mówi jego twórczyni Aleksandra Dębowska, uczennica klasy 3 D technikum.

Link do bloga: https://szkolnyklubfilmowy.pl/

Zobacz też: https://calisia.pl/szkolny-klub-filmowy-przy-technikum-sw-jozefa-aktywny-w-czasie-pandemii,48828

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ