Społeczne

Blisko 600 Aniołów przyleciało do Kalisza! Stał się świąteczny cud! [zdjęcia, wideo]

2019-12-08 18:00:00 BK

Dziś w Kaliszu, na Głównym Rynku mogliśmy oglądać prawdziwy świąteczny cud. Przyleciało z nieba 585 Aniołów. Po raz kolejny ustanowiliśmy nowy Rekordy Polski!

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Blisko 600 prawdziwych Aniołów przyleciało na Główny Rynek w Kaliszu! Kaliscy uczniowie, mieszkańcy, ludzie o wielkich sercach przebrali się za Anioły by pobić rekord Polski. Założyli szaty, aureole oraz skrzydła. Każdy strój to cegiełka na piątkę podopiecznych Fundacji Bread of Life. Bawimy się i pomagamy. Niech usłyszy o nas cała Polska!

Jak pomagać to z rozmachem i bić wszelkie rekordy. Mieszkańcy Kalisza i okolic założyli anielskie stroje i gromadzili się o godzinie 15:00, by zdetronizować Kanadę i przebić liczbę 1276 aniołów. Jeszcze się to nie udało, ale i tak ustanowiliśmy rekord Polski – 585 Aniołów! Ostatni rekord Polski, który biliśmy w 2017 roku wyniósł 531 Aniołów. Rok temu biliśmy Rekord Guinessa, i zebrało się na Głównym Ryku 910 Aniołów. 

Przebierali się wszyscy – dorośli i dzieci, dziennikarze, radni, uczniowie kaliskich szkół i wszyscy, którzy wspierali oraz sponsorowali to wielkie charytatywne wydarzenie w Kaliszu! 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować