Społeczne

Blisko 20 artystów wystąpi w Arenie w szczytnym celu! Przed nami Głos Ulicy - Festiwal Dobra

2024-03-02 16:00:00 redakcja@calisia.pl

15 marca 2024 roku o godzinie 17:00 w Hali Arena odbędzie się Głos Ulicy – Festiwal Dobra organizowany przez Fundację Vanessa. Gwiazdy polskiego hip-hopu takie jak: Liroy, Iceman, Sigma NGWM, Śliwa i Vin Vinci czy beatrocka: Bartas Szymoniak, zjednoczą się na scenie, aby dostarczyć publiczności niepowtarzalnych przeżyć muzycznych. Koncert ma charakter charytatywny - obowiązuje zakup biletów, z których środki zostaną przeznaczone na cele fundacji.

Vision PHOTO Przemo
Vision PHOTO Przemo

W połowie marca Hala Arena wypełni się 7-godzinną muzyką i tańcem. Oprócz występów gwiazd polskiego hip-hopu będziemy mogli podziwiać wirtuozerię w wykonaniu Vanessy Power Kujawiak, która tańcem streetdance uświetni występy grupy tanecznej Hybryda Vanessy Power, dodając niepowtarzalny wymiar wizualny do wydarzenia. Na scenie pojawią się także: DJ HWR, Acze, Karaz, Hado, Iceman, Chudy Bąk, Qbi, Kareta, Śliwa, Zasada, Kubeus, Marcel Tułacz, DJ Element, AKAW, DJ Ysiu, Ragazzo oraz podopieczni Vanessy.

To wydarzenie jest czymś znacznie więcej, niż zwykłym koncertem. Głównym celem jest niesienie pomocy dzieciom i rozwijanie ich skrzydeł. W trakcie trwającego wydarzenia odbędzie się zbiórka charytatywna na zapewnienie podstawowych potrzeb oraz wyjazd wakacyjny dla podopiecznych Domu Dziecka w Kaliszu oraz Domu Dziecka w ukraińskim Czerkasy.

My robimy to, co robiliśmy do tej pory, czyli pomagamy oraz wspieramy pozytywne i dobre pomysły w Kaliszu, w związku z tym ta impreza odbędzie się z naszą skromną pomocą - mówił Krystian Kinastowski.

Fundacja Vanessa pomaga dzieciom w rozwijaniu ich talentów oraz daje szanse na pokazanie się szerokiej publiczności.

Fundacja Vanessa zbudowana jest na podstawie drogi Vanessy. Tego, czego jej brakowało w życiu, tego, czego nie miała, jakich możliwości nie miała, narzędzi, których potrzebowała, aby to osiągnąć. Doświadczanie sceny jest jednym z podstawowych narzędzi i elementów. Doświadczanie tego, co się dookoła dzieje: kamer, obiektywów, sceny. Nie sztuką jest zatańczyć sobie w domu, sztuką jest zatańczyć na scenie przed publiką. To jest bardzo ważne - mówił Adam Kujawiak, tata Vanessy.

Podczas koncertu odbędzie się malowanie na żywo obrazu przez kaliszanina Michała Mąkę, autora wielu murali. Dzieło zostanie wystawione na licytację, a środki trafią na cele fundacji.

Na ulicach miasta już możemy zaobserwować specjalne grafiki na autobusach KLA, promujące wydarzenie.

Start imprezy - godzina 17:00 (wydarzenie potrwa 7 godzin).

Bilety: BILET STANOWI CEGIEŁKĘ DLA FUNDACJI

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta Krystiana Kinastowskiego.

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować