Usługi

Biuro rachunkowe, z którym rozwiniesz skrzydła!

2024-07-01 08:00:00 reklama@calisia.pl

Na terenie Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego działa od ponad 15 lat wyjątkowe biuro rachunkowe, współpracujące z doradcą podatkowym. Mowa o Per Saldo sp. z o.o i jego załodze składającej się z ludzi, dla których zawiłość polskich przepisów podatkowych nie jest żadnym wyzwaniem.

Per Saldo
Per Saldo

VAT-y, PIT-y, CIT-y, faktury, zwroty, kadry, płace czy pisma i kontrole to dla nich chleb powszedni. Trzymają rękę na pulsie. Wszelkie i niestety dość liczne zmiany w przepisach śledzą na bieżąco.

Przekładają urzędniczy język, na polski –  dzięki czemu wszystko staje się dla Ciebie jasne i klarowne. 

Jeżeli więc ta cała urzędnicza machina jest tym, co przyprawia Cię o mdłości i jednocześnie ma Cię powstrzymać przed rozwojem Twojej działalności, to czym prędzej oddaj to specjalistom z biura rachunkowego Per Saldo sp. z o.o!
Zdejmą z Twojej głowy cały ten ciężar, a Tobie pozostanie już tylko liczyć przychody i zyski.

Ponadto, co ważne – oddając księgowość w ręce biura, które dodatkowo współpracuje z doradcą podatkowym, zyskujesz dostęp do porad i głębokich analiz w jednym miejscu. A to ważne, bo biura rachunkowe bez doradcy podatkowego na pokładzie, nie mogą doradzać. Mogą tylko księgować Twoje faktury. Nic ponad to.

Zatem jeżeli potrzebujesz wsparcia na najwyższym poziomie, w dodatku w przemiłej i profesjonalnej atmosferze, to zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego Per Saldo sp. z o.o i umów się na spotkanie!

 

 

Biuro prowadzi nie tylko księgowość dla firm i spółek, ale i jak wspomnieliśmy wcześniej – współpracuje z profesjonalnym doradcą podatkowym oraz załatwia wszelkie formalności związane z rejestrowaniem i obsługą spółek w KRS.

Nawiązując współpracę z biurem rachunkowym Per Saldo sp. z o.o w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim masz pewność skrupulatnie prowadzonej księgowości, doradztwa na najwyższym poziomie i głowy wolnej od papierkowej roboty.

Tobie pozostaje zająć się tym co lubisz najbardziej – czyli rozwijaniem Twojej własnej działalności.

 

Z ofertą biura rachunkowego Per Saldo sp. z o.o z lokalizacją w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim zapoznacie się pod tym linkiem: https://www.per-saldo.pl/

Biuro księgowe i doradztwa podatkowego Per Saldo to aż dwie lokalizacje! 

Dla Twojej wygody

63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Krotoszyńska 80

62-800 Kalisz ul. Chopina 23 pok.101

tel. 509-175-214

 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować