Biznes

"Bezstresowa" windykacja z Moja Windykacja Sp. z o.o. [wywiad wideo]

2020-10-13 08:30:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Czy wiesz, że istnieje platforma do automatycznej windykacji a Twoja firma może mieć swój własny dział windykacji, który pomaga przyspieszyć płatności ze strony klientów? Jak to działa i gdzie się zgłosić? Zobaczcie wywiad z Janem Kliberem szefem Moja Windykacja Sp. z o.o. 

Strona www: https://mojawindykacja.pl/

Lexius Sp. z o.o.
ul. Skarszewska 2
62-800 Kalisz

CENTRALA
tel. 62 760 89 00
fax 62 760 89 01
tel. kom. 513 036 506
e-mail: biuro@mojawindykacja.pl
www.lexius.pl

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować