Społeczne

Będą rozmawiać o intymności. Wieczór Kobiet w Akceleratorze Kultury

2023-11-27 15:00:00 redakcja@calisia.pl

Kaliska Rada Kobiet zaprasza na spotkanie pn. ,,Intymność". Wydarzenie odbędzie się 29 listopada 2023, o godz. 18.00 w Akceleratorze Kultury w Kaliszu.

fot. Kaliska Rada Kobiet
fot. Kaliska Rada Kobiet

To będzie kolejne wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Kaliskiej Rady Kobiet – Wieczór Kobiet poświęcony tematowi, który dotyka nas wszystkich, lecz często pozostaje w sferze prywatności. Podczas Wieczoru Kobiet na panie czekają inspirujące prelekcje oraz panel dyskusyjny, który umożliwi zbliżenie się do tematu intymności z różnych perspektyw. 

Wierzymy, że otwarta wymiana myśli na ten delikatny temat może przynieść nam wiele korzyści, wspierając naszą świadomość siebie i naszych relacji. Chcemy stworzyć przestrzeń, gdzie każda z Was będzie mogła dzielić się swoimi doświadczeniami, refleksjami i pytaniami, budując jednocześnie atmosferę wzajemnego szacunku i zrozumienia. Chcemy stworzyć atmosferę, w której każda uczestniczka będzie czuła się swobodnie, mogąc wyrazić swoje myśli bez obaw i ograniczeń.- informują organizatorki.

Niech to będzie wieczór pełen pozytywnej energii, nowych spostrzeżeń i inspirujących rozmów. Zapraszamy wszystkie Panie do wspólnego dzielenia się, wzajemnego wsparcia i budowania silnych więzi podczas kolejnego Wieczoru Kobiet.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować