Aktywne spotkanie z Krzysztofem Golonką w Galerii Amber!

2018-01-27 16:00:00 ED

Mistrz trików piłkarskich, finalista mam talent, a także najpopularniejszy youtuber w Polsce przyjechał do Kalisza, aby zaprezentować swoje umiejętności i zarazić pasją osoby w każdym wieku!

fot. ED
fot. ED

Krzysztof Golonka na kanale youtube „Trenuj Z Krzychem” zgromadził rzesze fanow. Ponad milion subskrybentów obserwuje w internecie wyczyny Krzysztofa i ta liczba cały czas rośnie. Od 10 lat występuje ze swoimi autorskimi pokazami i warsztatami na całym świecie.

Krzysztof Golonka razem z członkiem swojej ekipy, Przemkiem Mistrzakiem zaprezentowali triki piłkarskie i przedstawili nową dyscyplinę sportową BilBall.

BilBall to odlotowy sport, inaczej nazywany nożnym bilardem. Zasady gry są bardzo zbliżone do normalnej gry w bilard, jednak jest pewna zasadnicza różnica. Zamiast bilardowego kija używamy nóg! W BilBallu występuje 15 kolorowych piłek i jedna biała.
Nożny stół posiada 8 łuz i tak, jak w klasycznej grze w bilard – próbujemy wbić kolorowe piłki, natomiast czarna pozostaje na koniec. Ten innowacyjny sport przyciąga coraz więcej fanów.

Podczas aktywnej i pasjonującej soboty w Galerii Amber odbył się także pokaz i nauka sterowania dronami, warsztaty trików piłkarskich oraz prezentacja sprzętu ForceTrainer.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować