Biznes

ADECON Diamentem Forbesa 2024!

2024-04-22 08:30:21 reklama@calisia.pl

Firma transportowo-logistyczna ADECON  z Dębe pod Kaliszem została uhonorowana prestiżowym tytułem Diamentów Forbesa 2024, co stanowi uznanie dla jej wyjątkowych osiągnięć i dynamiki rozwoju. To zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane w ramach corocznego Rankingu Miesięcznika Forbes, organizowanego we współpracy z firmą Dun & Bradstreet. Nagrodę  odebrał Prezes firmy ADECON - Adrian Dolny. 

 

ADECON
ADECON

Diamenty Forbesa to nie tylko prestiżowy tytuł, ale również wyraz uznania dla firm, które w ciągu ostatnich trzech lat wykazały największy wzrost wartości. Jest to potwierdzenie zaangażowania i wysiłku wszystkich pracowników i partnerów ADECON, którym firma przy tej okazji serdecznie dziękuje.

Jako laureat tego zaszczytnego wyróżnienia, ADECON dołącza do elitarnej grupy najlepszych firm w Polsce, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. To nie tylko nagroda za dotychczasowe osiągnięcia, ale również zachęta do dalszego rozwoju i wzrostu.

Firma nie zamierza zwalniać tempa i z determinacją dąży do powtórzenia tego sukcesu w przyszłym roku. Adecon pozostaje na ścieżce dynamicznego rozwoju, kontynuując swoją misję dostarczania wysokiej jakości usług i rozwiązań dla swoich klientów. To kolejny krok w budowaniu silnej pozycji na rynku i wzmocnieniu reputacji jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować