Biznes

30 lat z jednym dentystą? Tak - to możliwe z DENTAL CARE w Kaliszu

2024-01-26 07:00:00 reklama@calisia.pl

30 lat uśmiechu - tak najkrócej można podsumować 3 dekady istnienia w Kaliszu Centrum stomatologicznego spod szyldu DentalCare. 2023 - jubileuszowy rok to znakomita okazja do podsumowań, ale też kreślenia śmiałych (i nadal uśmiechniętych) planów na przyszłość.

 

DentalCare
DentalCare
DentalCare  leczy zęby pacjentów już od 30 lat. Jest to uznana i ugruntowana na kaliskim rynku stomatologicznym marka, którą stworzyła i o którą od samego początku, aż do dziś dba doktor Urszula Włodarek. Co ciekawe - gabinet przy ulicy Staszica 29 w Kaliszu nie tylko prowadzony jest kobiecą ręką, ale też niemal cała historia DentalCare, to... her-storia. Do niedawna wyłącznie damski personel zbudował wyjątkową atmosferę życzliwości, zapewniając Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i troski.

Dopiero w tym roku do zespołu DenatlCare dołączył doktor Igor Shkodin, który również jest dentystą z powołania, a co za tym idzie, znakomitym fachowcem, specjalizującym się w chirurgii stomatologicznej. Jego obecność wspiera także leczenie Pacjentów, którzy po wybuchu wojny w Ukrainie, właśnie w Kaliszu i okolicach znaleźli swój drugi dom.

Profesjonalizm i życzliwość

DentalCare to wyjątkowa hybryda profesjonalizmu i życzliwości. Ekipa dentystów i znakomicie wyposażone gabinety pozwalają na wszechstronną pomoc stomatologiczną, leczenie ortodoncyjne, wszczepianie implantów, chirurgię stomatologiczną, pełną ofertę protetyczną, ale też szeroką diagnostykę. Na miejscu do dyspozycji jest pantomograf, co oznacza, że prześwietlenia można wykonać natychmiast - w razie potrzeby nawet podczas prowadzonego leczenia. Centrum korzysta z najnowocześniejszych, cyfrowych rozwiązań w diagnostyce i leczeniu stomatologicznym oraz w ortodoncji.

 

Najwyższa jakość to priorytet

- Zależy nam na najwyższym poziomie usług oferowanych Pacjentom. Dbamy o wyposażenie gabinetów w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, stosujemy bezpieczne i skuteczne znieczulenia, a także najwyższej klasy materiały stomatologiczne. Nieustannie też uzupełniamy swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami – uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach. Dbamy o najwyższą jakość leczenia oraz komfort naszych Pacjentów - zapewnia doktor Urszula Włodarek, właścicielka DentalCare.

Co ważne - Pacjenci decydujący się na skorzystanie z usług DentalCare nie są zaskakiwani kosztami leczenia - podczas pierwszej wizyty omawiane są różne warianty leczenia i szacowane wydatki.

 

Planowe leczenie i nagłe wypadki

DenatlCare to nie tylko planowe leczenie - to również skuteczna i natychmiastowa pomoc w przypadku różnego rodzaju urazów i nagłego bólu, o czym chętnie opowiadają Pacjenci DentalCare:

- Ostatnia tej jesieni jazda na rowerze skończyła się dla naszego 6-latka upadkiem i... wizytą w gabinecie DentalCare. Doceniamy nie tylko fachowość, dzięki której uratowane zostały naruszone stałe zęby naszego dziecka, ale też wyjątkowe podejście do małego, zapłakanego pacjenta - mówią rodzice Antka.

- Trafiłam do pani doktor Urszuli Włodarek przypadkiem, z nagłym bólem zęba. Jestem stałą pacjentką już od kilku lat i nawet nie myślę o jakiejkolwiek zmianie - mówi Sylwia.

- Przez kilka lat przymierzałam się do "zrobienia porządku" z zębami. Właśnie w DentalCare otrzymałam pełną informację, kilka wariantów leczenia, jasny kosztorys i spotkałam się z pełnym zrozumieniem i autentyczną życzliwością. Efekt leczenia, wraz z wszczepieniem implantów, jest zachwycający! - cieszy się Kamila.

- Pierwsza klasa! - ocenia usługi w DentalCare Małgorzata. - Piękne, dobrze wyposażone gabinety, sympatyczny personel, usługi na najwyższym poziomie. A przy tym ogromne pokłady empatii. Pacjent z bólem nie jest odsyłany z kwitkiem, każdy jest w pełni i profesjonalnie zaopiekowany.

Dom Dziecka pod opieką DentalCare

O życzliwości i ogromnym sercu załogi DentalCare wiele mogą powiedzieć podopieczni kaliskiego Domu Dziecka, którzy na co dzień korzystają z nieodpłatnej pomocy dentystycznej. Doktor Urszula Włodarek nie tylko plombuje dziecięce zęby, ale też zapewnia leczenie ortodoncyjne. Ze względu na wysokie koszty fachowego prostowania zębów, DentalCare na bieżąco werbuje sponsorów, zachęcając ich do współfinansowania aparatów ortodoncyjnych.

 

Uśmiech, podróże i pasje

DentalCare nie tylko dba o zdrowe uśmiechy swoich Pacjentów, ale także pielęgnuje ich... pasje. Zachęca do podróżowania, poznawania dalszych i bliższych zakątków kraju i świata, aktywności oraz zdrowego trybu życia. Organizowany przez DentalCare coroczny konkurs podróżniczy "Świat z kawałkach" na stałe wpisał się w kulturalny krajobraz Kalisza. Gala podsumowująca konkurs jest okazją do integracji miłośników podróżowania, spotkań z ciekawymi gośćmi i rozbudzania podróżniczych apetytów. Edycja konkursu "Świat w kawałkach" 2023, po raz pierwszy została wsparta z Kaliskiego Budżetu Obywatelskiego. Wsparcie otrzyma również kolejna - w 2024 roku. Jak zapowiada pomysłodawczyni i organizatorka przedsięwzięcia - Urszula Włodarek - nowa odsłona "Świata w kawałkach", choć jest jeszcze w sferze planów, zapowiada się szczególnie wyjątkowo i atrakcyjnie.

- W czwartą dekadę naszego istnienia wchodzimy ze świeżą energią i mnóstwem nowych pomysłów. Dotyczą one zarówno rozwoju gabinetu DentalCare i jeszcze bogatszych możliwości leczenia naszych Pacjentów, jak i tych planów związanych z rozwijaniem podróżniczych - i nie tylko - pasji - zapewnia Urszula Włodarek.

Na wizytę u dentysty w DentalCare można się zapisać osobiście w gabinecie przy ulicy Staszica 29, albo dzwoniąc pod nr telefonu: 505 190 200.

Wszystkim obecnym i przyszłym Pacjentom, cały zespół DentalCare składa najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także pomyślności w Nowym Roku! Drodzy Państwo, niech w każdej chwili towarzyszy Wam radosny i zdrowy uśmiech!

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować