2 maja - XI Bieg z Flagą!

2019-04-24 17:30:00 Organizatorzy

Co roku kaliszanie biorą udział w Biegu z Flagą. Impreza ta, wspaniale wpisała się w kalendarz Miasta Kalisza. W tym roku Kaliszanie spotkają się po raz XI, aby wziąć udział w tym ideowym biegu. Bieg z Flagą ma dwa cele, uświetnienie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, oraz popularyzację biegania.

Tradycyjnie imprezę rozpocznie Bieg Rodzinny na dystansie 800 m, następnie wystartuje Bieg Główny na dystansie ok. 2500 m.
Przyjmowanie zgłoszeń, pobranie nr startowych odbędzie się w Restauracji EMILIA, ul. Nowy Świat 46 w Kaliszu od godz. 17:00. Start Biegu Rodzinnego nastąpi o godz. 17 45, natomiast Biegu Głównego o godz. 18 00. Każdy jak co roku otrzymuje flagę biało-czerwoną!

Trasa biegu obejmuje część Szlaku Bursztynowego oraz część Parku Przyjaźni. Bieg rodzinny jak zawsze odbywa się bez klasyfikacji. Wszyscy zawodnicy otrzymują medale i dyplomy uczestnictwa. W biegu głównym jest klasyfikacja z podziałem na kobiety i mężczyzn i przyznawane będą miejsca od I do III. Zwycięzcy otrzymają puchary okolicznościowe, medale, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez “Gluchowski Sport Academy” , “Biogenix” oraz „Magdomed”. Dodatkowo Poseł na Sejm RP Piotr Kaleta ufundował nagrody książkowe.
Organizatorami XI edycji tego wydarzenia są: Restauracja „Emilia” w Kaliszu. Honorowy Patronat obejmuje Poseł na Sejm RP Piotr Kaleta. Zabezpieczenie medyczne oferuje TAR-MED Marcin Karolak.

Wydarzenie jak zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, jest wspaniała atmosfera. Wszyscy wtedy jesteśmy biało-czerwoni !Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnych opiekunów na udział w biegu. Dodatkowe informacje pod nr tel. 508 444  829.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ