Konkursy

Wypróbuj nowy catering dietetyczny z Box For You w Kaliszu! Konkurs!

2020-01-10 10:00:00 reklama@calisia.pl

Tak zwane diety pudełkowe cieszą się coraz większa popularnością w naszym mieście. Od teraz pojawiła się nowa opcja: Box For You. Na czym polega sekret dobrego cateringu dietetycznego?

foto_4
foto_4

Najważniejsze jest, aby diety były profesjonalnie przygotowane. Dlatego Box For You proponuje catering przemyślany i ułożony przez zawodowego dietetyka. 

Ale w diecie liczą się nie tylko kalorie (w Box For You mamy do wyboru kilka opcji kalorycznych: od 1000 do 2500 kalorii, a więc dostosowane do praktycznie każdego poziomu aktywności i dziennego zapotrzebowania). Równie ważny, a nawet ważniejszy jest smak. O to dba "pion kulinarny", w którym powstają dobre, proste i sprawdzone smaki, które przypadną do gustu każdemu. Znajdziemy tam szczyptę egzotyki, ale w rozsądnych proporcjach do klasycznej polskiej kuchni.

Bardzo ważny jest również dobór odpowiednich składników: codziennie, kiedy jeszcze śpicie, najświeższe produkty, najczęściej organiczne, wybierane są na targowisku. To dzięki zawsze świeżym składnikom Box For You wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem.

Popularne pudełka dowożone są do wszystkich korzystających z diety na terenie Kalisza i przyległych miejscowości. Codziennie rano otrzymujemy zestaw na cały dzień. Ceny nie są szczególnie wysokie: najmniej kaloryczna dieta zaczyna się już od 44 zł dziennie przy wersji dwutygodniowej.

Szczegóły znajdziecie na stronie box-for-you.pl

 

Nowy, smaczny i prosty catering dietetyczny z pewnością spodoba się kaliszanom.

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Jakie są Twoje zdrowotne i sportowe postanowienia noworoczne kaliszan?

Start w triathlon-ie, traktować siebie i swoje ciało z szacunkiem, spacer z najbliższymi, rower, joga oraz czerpanie radości z życia każdego dnia. Inni chcą tańczyć, schudnąć kilka kilogramów, uczęszczać do klubu fitness, na siłownię, zadbać o kondycję i zrezygnować z fast foodów. 

Nie zabrakło rymowanki nadesłanej przez Panią Darię.

Nowy rok nadszedł, czas dobre zmiany wcielić w życie
By organizm do lata przygotować należycie.
Od dziś moc warzyw i owoców niech na talerzu wiedzie prym
A popołudnie wypełni sportowy dryl.
Gdy kijki pójdą w ruch,
pudełkowe szaleństwo pokocha brzuch!
Z tymi planami ruszam w Nowy Rok,
By energia i zdrowy duch nie odstępował mnie na krok!!

Nagrody zdobyli: Kamila Skowrońska, Ewa Urbaniak, Daria Rosińska, Justyna Berger, Jakub Matuszczak.

 

Ale to nie koniec atrakcji: Box For You ma dla Was specjalną promocję:

Dla pierwszych 10 osób, które zamówią miesięczną dietę (do 1500 kalorii) przewidzieliśmy DODATKOWY TYDZIEŃ DIETY GRATIS! Warto się pospieszyć i zamówić Waszą dietę jeszcze dzisiaj i cieszyć się pięcioma tygodniami znakomitego smaku, w cenie czterech.

Zatem wystarczy zadzwonić pod numer:

+48 578 365 193

i zamówić teraz miesięczną dietę.

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ