Konkursy

Wypróbuj nowy catering dietetyczny z Box For You w Kaliszu! Konkurs!

2020-01-10 10:00:00 reklama@calisia.pl

Tak zwane diety pudełkowe cieszą się coraz większa popularnością w naszym mieście. Od teraz pojawiła się nowa opcja: Box For You. Na czym polega sekret dobrego cateringu dietetycznego?

foto_4
foto_4

Najważniejsze jest, aby diety były profesjonalnie przygotowane. Dlatego Box For You proponuje catering przemyślany i ułożony przez zawodowego dietetyka. 

Ale w diecie liczą się nie tylko kalorie (w Box For You mamy do wyboru kilka opcji kalorycznych: od 1000 do 2500 kalorii, a więc dostosowane do praktycznie każdego poziomu aktywności i dziennego zapotrzebowania). Równie ważny, a nawet ważniejszy jest smak. O to dba "pion kulinarny", w którym powstają dobre, proste i sprawdzone smaki, które przypadną do gustu każdemu. Znajdziemy tam szczyptę egzotyki, ale w rozsądnych proporcjach do klasycznej polskiej kuchni.

Bardzo ważny jest również dobór odpowiednich składników: codziennie, kiedy jeszcze śpicie, najświeższe produkty, najczęściej organiczne, wybierane są na targowisku. To dzięki zawsze świeżym składnikom Box For You wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem.

Popularne pudełka dowożone są do wszystkich korzystających z diety na terenie Kalisza i przyległych miejscowości. Codziennie rano otrzymujemy zestaw na cały dzień. Ceny nie są szczególnie wysokie: najmniej kaloryczna dieta zaczyna się już od 44 zł dziennie przy wersji dwutygodniowej.

Szczegóły znajdziecie na stronie box-for-you.pl

 

Nowy, smaczny i prosty catering dietetyczny z pewnością spodoba się kaliszanom.

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Jakie są Twoje zdrowotne i sportowe postanowienia noworoczne kaliszan?

Start w triathlon-ie, traktować siebie i swoje ciało z szacunkiem, spacer z najbliższymi, rower, joga oraz czerpanie radości z życia każdego dnia. Inni chcą tańczyć, schudnąć kilka kilogramów, uczęszczać do klubu fitness, na siłownię, zadbać o kondycję i zrezygnować z fast foodów. 

Nie zabrakło rymowanki nadesłanej przez Panią Darię.

Nowy rok nadszedł, czas dobre zmiany wcielić w życie
By organizm do lata przygotować należycie.
Od dziś moc warzyw i owoców niech na talerzu wiedzie prym
A popołudnie wypełni sportowy dryl.
Gdy kijki pójdą w ruch,
pudełkowe szaleństwo pokocha brzuch!
Z tymi planami ruszam w Nowy Rok,
By energia i zdrowy duch nie odstępował mnie na krok!!

Nagrody zdobyli: Kamila Skowrońska, Ewa Urbaniak, Daria Rosińska, Justyna Berger, Jakub Matuszczak.

 

Ale to nie koniec atrakcji: Box For You ma dla Was specjalną promocję:

Dla pierwszych 10 osób, które zamówią miesięczną dietę (do 1500 kalorii) przewidzieliśmy DODATKOWY TYDZIEŃ DIETY GRATIS! Warto się pospieszyć i zamówić Waszą dietę jeszcze dzisiaj i cieszyć się pięcioma tygodniami znakomitego smaku, w cenie czterech.

Zatem wystarczy zadzwonić pod numer:

+48 578 365 193

i zamówić teraz miesięczną dietę.

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ