Motoryzacja

Wypadek w Jankowie Pierwszym. Jeden z pojazdów przebił betonowe ogrodzenie

2021-05-03 20:02:04 BK

Groźny wypadek na skrzyżowaniu w Jankowie Pierwszym w gminie Blizanów, w powiecie kaliskim. Doszło do zderzenia pojazdów marki Mercedes oraz Volkswagen. Dwie osoby zostały poszkodowane.

OSP Blizanów
OSP Blizanów

Do zdarzenia doszło 3 maja, przed godziną 16:00. Na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na skutek siły uderzenia mercedes wypadł z drogi i przebił betonowe ogrodzenie jednej z posesji.

Na miejsce skierowano zastępy OSP Blizanów, OSP Janków Pierwszy i JRG 1 Kalisz, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Poszkodowane zostały dwie osoby. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy a także zabezpieczyli uszkodzone pojazdy. 

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ