Wyniki Konkursu Fotograficznego "W Obiektywie" - on-line

2020-11-20 15:43:35 red za Galeria Wieża Ciśnień

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Na Konkurs Fotograficzny "W Obiektywie" organizowany przez Galerię Wieża Ciśnień zgłosiło się 142 uczestników z całej Polski, a nawet z innych krajów.

fot. Galeria Wieża Ciśnień
fot. Galeria Wieża Ciśnień

Jurorzy spośród 531 prac wyłonili zwycięskie fotografie. Przyznano zatem I, II, III nagrodę, Nagroda Prezydenta Miasta Kalisza, Nagroda Dziekana WPA w Kaliszu Filia UAM w Poznaniu, Nagroda im. Benedykta Jerzego Dorysa oraz trzy wyróżnienia.

27 listopada 2020 o godzinie 18:30 zostaną ogłoszone oficjalne wyniki. Z powodu pandemii nwydarzenie odbędzie się on-line- https://www.facebook.com/WiezaCisnienKalisz 

Wystawa pokonkursowa zostanie przygotowana w terminie i będzie czekać na zniesienie obostrzeń i ponownie otwarcie instytucji kultury dla zwiedzających.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ