Wasze artykuły

Wyjątkowe warsztaty na Dzień Dziecka!


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla wszystkich Milusińskich z Kalisza oraz okolic niepowtarzalne warsztaty taneczne. Czekamy na Was 5.06.2021 w szkole tańca - Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia dla dzieci do kaliskiego oddziału szkoły tańca - Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Miejsca wyjątkowego, w którym rozbudzamy pasję do tańca, ale przede wszystkim dobrze się bawimy i miło spędzamy czas!

W ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieci. W programie znajdzie się: dużo tańca, różnorodnych zabaw, zajęć kreatywnych i mały poczęstunek.

Warsztaty odbędą się już 5 czerwca o godzinie 15:00 w naszej szkole tańca na ulicy Fabrycznej 16a w Kaliszu. Koszt udziału to 30 zł od osoby. W przypadku uczestnictwa w warsztatach rodzeństwa wejściówka wyniesie 25 zł od osoby.

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 504 425 945 lub mailowo: studiokreacjiruchu@gmail.com.

Zapraszamy na dwie godziny przepełnione radością dla Twojego dziecka!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować