Wasze artykuły

Wyjątkowe warsztaty na Dzień Dziecka!


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla wszystkich Milusińskich z Kalisza oraz okolic niepowtarzalne warsztaty taneczne. Czekamy na Was 5.06.2021 w szkole tańca - Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia dla dzieci do kaliskiego oddziału szkoły tańca - Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Miejsca wyjątkowego, w którym rozbudzamy pasję do tańca, ale przede wszystkim dobrze się bawimy i miło spędzamy czas!

W ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieci. W programie znajdzie się: dużo tańca, różnorodnych zabaw, zajęć kreatywnych i mały poczęstunek.

Warsztaty odbędą się już 5 czerwca o godzinie 15:00 w naszej szkole tańca na ulicy Fabrycznej 16a w Kaliszu. Koszt udziału to 30 zł od osoby. W przypadku uczestnictwa w warsztatach rodzeństwa wejściówka wyniesie 25 zł od osoby.

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 504 425 945 lub mailowo: studiokreacjiruchu@gmail.com.

Zapraszamy na dwie godziny przepełnione radością dla Twojego dziecka!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ