Edukacja

Wybierz to co najlepsze dla Twojego dziecka. Postaw na kaliskiego Edukatora! Przyjdź na Drzwi Otwarte już 4 czerwca!

2022-05-17 15:00:00 reklama@calisia.pl

Edukator to szkoła, która stwarza przyjazne i bezpieczne środowisko do dynamicznego rozwoju dzieci i młodzieży. W roku szkolnym 2022/2023 prowadzi nabór do klas I szkoły podstawowej oraz dysponuje wolnymi miejscami w kl. IV-VIII. Przekonaj się sam jak może wyglądać nauka na najwyższym poziomie. Przyjdź 4 czerwca na drzwi otwarte!

fot. Instagram/sp_edukator_kalisz
fot. Instagram/sp_edukator_kalisz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO „EDUKATOR” to pierwsza niepubliczna placówka w Kaliszu tworzona wspólnie przez rodziców i nauczycieli. Stawiamy sobie za cel wychowanie młodego człowieka na uczciwego i dobrze wykształconego obywatela.

Nie staramy się robić z naszej szkoły legendy. Chcemy po prostu, żeby wszyscy czuli się w niej dobrze: uczniowie, nauczyciele i rodzice. To wydaje się proste i tak naprawdę JEST proste. A proste rzeczy są najważniejsze. Zatrudniamy najlepszych nauczycieli i wychowawców. Szczególny nacisk kładziemy na wytworzenie przyjaznego klimatu wychowawczego oraz rzetelną edukację.

‼ Rodzicu dzieci klas 1-3 ‼

❤️💚 ❓ Jeśli zastanawiasz się do jakiej szkoły posłać swoje dziecko, które właśnie ma zacząć lub niedawno zaczęło swoją edukację - koniecznie sprawdź ofertę. Zobacz, jak przez zabawę uczą się dzieci w naszej szkole! Dlaczego dzieci kochają chodzić do Edukatora? Dlaczego chętnie uczestniczą w zajęciach zdalnych? Nasze dzieci wspaniale się rozwijają, bo wspieramy ich naturalne talenty, uczymy samodzielności i odpowiedzialności:)

‼️ Ważne - do nas możesz zapisać dziecko w KAŻDYM MOMENCIE roku szkolnego! 

W roku szkolnym 2022 – 2023 prowadzimy nabór do klasy 1 i do klasy 4. Dysponujemy również wolnymi miejscami w klasach 2 - 8.

Zapraszamy serdecznie!!!

 

www.edukator-kalisz.pl

62-800 Kalisz, Al. Wojska Polskiego 29, tel. 62 500 59 35

edukatorkalisz@interia.pl

 

Kontakt www.edukator-kalisz.pl; nasz Fb, Instagram; tel. 62 500 59 35

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować