Społeczne

Wójt Żelazkowa w programie Uwaga! "Alkohol i władza"

2019-10-08 20:00:06 BK

Wójt Żelazkowa Sylwiusz J. został bohaterem jednego z programów interwencyjnych stacji TVN "UWAGA". Materiał z wójtem został wyemitowany 8 października o godzinie 19:50. Zawiera wypowiedzi współpracowników włodarza, mieszkańców gminy oraz fragmenty nagrań wideo z incydentów z udziałem wójta.

www.uwaga.tvn.pl
www.uwaga.tvn.pl

Jak twierdzą mieszkańcy gminy, wójt jest dobrym gospodarzem, zrealizował wiele inwestycji w tym remonty dróg. Wypowiadają się o nim pozytywnie, wręcz stają w obronie włodarza. - Każdy lubi wypić, alkohol jest dla ludzi - mówili mieszkańcy. 

Negatywne zdanie mają pracownicy urzędu, zwłaszcza kobiety, które twierdzą, że wójt przekracza granice dobrego smaku, ocierając się o molestowanie. Nigdy nie wiedzieli czego mogą się spodziewać po przyjściu do pracy i w jakim stanie zastaną przełożonego.

Jak mówią petenci wszystkie sprawy urzędowe załatwia się od ręki, kiedy przyniesie się alkohol – Żołądkową Miętową.

Sylwiusz J. wójt, zaznaczał w materiale, że nie można przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu. Pokazany został fragment nagrania wideo, kiedy wójt udzielał ślubu w stanie upojenia alkoholowego, fragment ze spotkania w dworku Marii Dąbrowskiej w Russowie czy z tegorocznych dożynek powiatowych, kiedy wójt wszedł na scenę podczas koncertu zespołu Pectus.

Pokazane zostały również fragmenty nagrań z zatrzymania wójta, który znieważał funkcjonariuszy policji oraz straży pożarnej. Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć incydent, który miał miejsce 22 września podczas I Marszu Równości w Kaliszu.

Jak twierdzi wójt, problemu z alkoholem nie ma. Pije jak wszyscy ludzie.

Więcej przeczytacie na stronie - https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/najslynniejszy-wojt-w-polsce-pije-tak-jak-wszyscy-oficjalna-strona-programu-uwaga-tvn,304514.html

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ