Sport

Uczniowie I LO będą mieli nowe wielofunkcyjne boisko. Miasto szuka wykonawcy

2020-09-14 14:00:00 BK

Boisko do siatkówki, badmintona i streetballu oraz bieżnia do skoku w dal - przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka zostanie wybudowane wielofunkcyjne boisko.

wizualizacje - Studio Projektowe Natalia Pietrzykowska
wizualizacje - Studio Projektowe Natalia Pietrzykowska

W czerwcu br. Miasto znalazło wykonawcę projektu boiska przy I LO. Firma wyłoniona w wyniku zapytania ofertowego to Studio Projektowe Natalia Pietrzykowska z Kalisza. Koszt tego zadania wyniósł 14,8 tys. zł.

Teraz Miasto szuka wykonawcy robót budowlanych. Prace obejmą rozbiórkę nawierzchni wraz z podbudową, rozbiórkę schodów i ścianek oporowych, demontaż elementów małej architektury, przeprowadzenie robót ziemnych, budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o powierzchni 551 m2 wraz z wyposażeniem (bramki, kosze, słupki do siatkówki), budowy trybun przy boisku od strony południowej, wschodniej i zachodniej, montaż piłkowchytów wzdłuż linii boiska od ul. Alfonsa Parczewskiego oraz montaż elementów małej architektury: ławki i stoły. Nasadzona zostanie również zieleń ozdobna tj. drzewa i krzewy na terenie obiektu, wyremontowane zostaną schody wejściowe do budynku.

Powstanie boisko do siatkówki, badmintona i streetballu oraz bieżnia do skoku w dal. W ramach zadania zostaną zamontowane dwa stoły do ping-ponga, oświetlenie oraz monitoring. Prace mają zostać zrealizowane do końca kwietnia 2021 roku.

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 2020-09-21, godzina: 13:00.

Szczegóły: https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl/pn/miastokalisz/demand/notice/public/17204/details

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ