Zdrowie

Ten zabieg pomoże Ci zrzucić kilogramy bez wysiłku! Przygotuj swoje ciało do wakacji z Yasumi! Wyniki Konkursu!

2023-06-12 14:30:00 reklama@calisia.pl

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami więc to najwyższy czas by zadbać o swoje ciało na lato i dobrze wyglądać podczas plażowania. Yasumi ma szybki i skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów! Spróbuj treningu bez wysiłku DreamHealther!

kalisz.yasumi.pl
kalisz.yasumi.pl

Przed nami wakacyjne miesiące, czas wyjazdów, opalania, kąpieli. Jak to się mówi - trzeba zrobić formę na lato, jednak nie zawsze przychodzi to łatwo. Natłok obowiązków, brak czasu tylko to utrudniają. Dlatego Yasumi przygotowało specjalny zabieg, dzięki któremu szybko i skutecznie zrzucimy zbędne kilogramy! Chcesz dobrze wyglądać i czuć się we własnej skórze? Spróbuj tego!

Trening bez wysiłku DreamHealther

Wibracja zastosowana w platformie wibracyjnej Dream Healther, wywołuje intensywne drgania rotacyjne, przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Adipocyty poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie i ulegają spaleniu. Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.

Wibroplatforma Dream Healther to niezwykle skuteczny, bardzo bezpieczny, zbliżony do metodyki naturalnej, sposób walki z nadwagą. Opatentowana technologia zastosowana w Dream Healther Advanced Body Vibration © (Zaawansowana Technologia Wibracyjna) niweluje przenoszenie niepożądanych wibracji na głowę, kręgosłup, organy wewnętrzne czy stawy. Dzięki temu z metody tej korzystać może niemal każdy.

Podczas treningu niezwykle intensywnie pracują mięśnie, w których następuje wymiana energii, wzmaga się krążenie i przyspiesza metabolizm. Po drugie – wibracje silnie angażują do pracy pokłady tłuszczowe, mocno je rozgrzewając wpływając bezpośrednio na proces rozbijania i spalania z jednoczesnym obkurczeniem adipocytów. Powyższe działania pozwala na skuteczne spalenie masy tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem ciała i skóry. Fizyczna praca wprawionego w ruch wibracyjny organizmu jest porównywalna ze zmęczeniem mięśni, które nastąpiłoby po przebiegnięciu 8-10 km w 10 minut! Osoba po zabiegu nie odczuwa zmęczenia, jest ono odczuwalne jedynie w ciele, ale nie wydolnościowo.

Trening trwa 10-15 minut, a wykonywany cyklicznie przynosi niesamowite efekty w postaci spalenia zbędnych kilogramów, ujędrnienia wszystkich części ciała, lepszego samopoczucia.

Działanie:

  • utrata zbędnych kilogramów
  • usuwanie zewnętrznych i wewnętrznych pokładów tłuszczowych
  • drenaż limfatyczny
  • wzmacnia mięśnie
  • zwiększenie siły fizycznej
  • modelowanie sylwetki i ciała
  • redukcja cellulitu

Szczegóły na stronie: https://kalisz.yasumi.pl/zabiegi/trening-bez-wysilku-dreamhealther/101

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

2 vouchery - każdy na 10 wizyt na wibroplatformie Dream Healther w Gabinecie Kosmetycznym Yasumi w Kaliszu zdobywają: Aleksandra Borowiak Chojka i Agnieszka Sadłowska.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Kalisz ul. Kopernika 13
Tel. 660-32-14-10
www.kalisz.yasumi.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować