Sport

Starosta Kaliski objął patronat honorowy nad akcją Wigry Składaki Dobre Chłopaki "Jedziemy dla Wiktora"

2021-07-21 15:00:00 powiat.kalisz.pl

Nieformalna grupa Wigry Składaki Dobre Chłopaki po raz drugi organizuje akcję charytatywną polegającą na pomocy choremu dziecku. Tym razem, użytkownicy popularnych w dawniejszych czasach rowerach "Wigry" będą podążać tymi jednośladami aż do Zakopanego. Chcą pomóc małemu Wiktorowi, który walczy o możliwość samodzielnego poruszania się. W daleką trasę, pasjonaci bezinteresownej pomocy i "zabytkowych" rowerów wigry wyruszają 1 sierpnia.

Wigry
Wigry

Start rowerowej podróży wyznaczono na 1 sierpnia spod siedziby Starostwa Powiatowego w Kaliszu. Starosta Kaliski Krzysztof Nosal bez wahania objął patronat nad tym wydarzeniem, i zadeklarował, że pojedzie z członkami grupy "Wigry Składaki Dobre Chłopaki" przynajmniej do granic naszego powiatu.

Jesteśmy pewni, że podróż zakończy się powodzeniem, i rowerowi pasjonaci dojadą do stolicy polskich gór – Zakopanego. Wierzymy także, że akcja pomocy Wiktorkowi również zakończy się powodzeniem i uda się zebrać niezbędne środki pieniężne potrzebne do walki o sprawność Wiktora, którego marzeniem jest samodzielne poruszanie się.

Zachęcamy inne podmioty i wszystkie osoby dobrego serca – pomagajcie Wiktorowi! W tym celu można przekazywać niezbędna środki za pomocą zbiórki, którą odnajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/jedziemydlawiktorkawigryskladakidobrechlopaki?fbclid=IwAR36RNmQvZR87YasmYs3vU8maMYSYtu-KbYqYs2cXievavIP--DcBEu0V4w

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ