Spotkanie z Małgorzatą Lorenz w komorze normobarycznej Zielony Zakątek

2022-11-14 13:36:51 red za org.

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Lorenz - terapeutką 5 Praw Natury wg Germańskiej Medycyny, które odbędzie się w Normobarii Zielony Zakątek podczas sesji tlenoterapii w niedzielę 27 listopada o godz. 12:00. Podczas kameralnego warsztatu każdy z uczestników otrzyma nie tylko wiedzę z zakresu Germańskiej Medycyny, ale również odpowiedzi na nurtujące go pytania. 

Komora normobarycznna Zielony Zakątek
Komora normobarycznna Zielony Zakątek
Każdy z nas doświadcza w życiu wielu sytuacji trudnych, jednak tylko niektóre z nich mają siłę zmienić biologiczne i psychiczne funkcjonowanie organizmu, co skutkuje tzw. chorobami lub zmianami psychiki. Jakie to sytuacje? Mówimy o nich: „to spadło na mnie, jak grom z jasnego nieba” albo „do dziś nie mogę o tym zapomnieć”, „tego kompletnie się nie spodziewałem”. Wiele takich słów wypowiedzieliśmy w relacjach z innymi: z naszymi bliskimi, przyjaciółmi, rodziną, w pracy, z dziećmi czy rodzicami. Każda sytuacja, która nas zaskoczyła i była dla nas nieprzyjemna, wyzwoliła tzw. biologiczny konflikt. Podczas warsztatu omówimy wiele rodzajów takich „biologicznych” szoków. 
 
Ważne jest dla nas, żebyśmy wiedzieli, jak właściwie zachowywać się w relacjach, ale od strony biologicznej. Mielibyśmy nieraz ochotę komuś się odgryźć, zdecydowanie wyznaczyć mu granicę, walnąć pięścią w stół, krzyknąć „dosyć tego”. Jednak tego nie robimy, ponieważ nie chcemy być niemili, nie chcemy wzbudzać konfliktów, lepiej machnąć ręką. To nie jest dobre dla nas rozwiązanie. To pseudorozwiązanie, za stosowanie którego zapłacimy za jakiś czas naszym zdrowiem. 
 
Germańska Medycyna to systematyka przyczyn wszystkich chorób. Dzięki tej wiedzy, dzięki zrozumieniu, jak przebiega nasza biologiczna reakcja w życiowych trudnościach, możemy pozbyć się leku przed chorobą, możemy też do niej nie dopuścić. Nasze zdrowie i nasze życie jest w naszych rękach.
🍀Tematyka, która będzie omówiona na warsztacie: 📢
✅Krótkie wprowadzenie do germańskiej medycyny
✅Objawy aktywności biologicznego konfliktu oraz objawy fazy zdrowienia – sprawdź, czy jesteś w biologicznym konflikcie
✅Konflikty złości w ognisku domowym albo w pracy czyli zaburzenia i choroby układu pokarmowego
✅Kłótnia i troska w ognisku domowym czyli choroby piersi
✅Atak na naszą tożsamość, konieczność obrony, np. swojego zdania, swoich wartości, poglądów, sposobu życia, żywienia czy wychowania dzieci czyli choroby skóry
✅Utrata własnej wartości, obniżenie wartości – choroby układu ruchowego
✅Konflikt rozłąki z ważnymi dla nas osobami, rozłąki chcianej i niechcianej czyli zaburzenia pamięci i atopowe zapalenie skóry
✅Depresja, lęki, porwania emocjonalne jako konsekwencje przeżywanych biologicznych konfliktów
✅Biologiczna sensowność nadwagi
✅Dlaczego niektóre kobiety nie mogą stać się matkami?
✅Poziomy Konfliktolizy czyli opracowanie definitywnego zakończenia biologicznych konfliktów. Konfliktoliza przez działanie, opracowanie mentalne i Konfliktoliza wyższego rzędu.
📢Omówimy wiele ciekawych przypadków terapeutycznych, w których ludzie pokonali swoje choroby, zakończyli biologiczne konflikty.
 
Termin: 27.11.2022 r.
Czas trwania: od 12.00 do …
 
Koszt udziału: wykład bezpłatny, jedynie wstęp do Normobarii 70zł, lub wejście z karnetem na sesję tlenoterapii
 
Prowadząca: 
Małgorzata Lorenz - Terapeutka 5 Praw Natury wg Germańskiej Medycyny. Prowadzi terapię biologiczną, której podstawą jest etologia czyli nauka o zachowaniach zwierząt w rewirze. Germańska Medycyna to systematyka medyczna przyczyn chorób i zmian psychicznych. Według niej przyczynami tzw. chorób są przeżywane przez nas biologiczne konflikty. Jej terapia polega na precyzyjnym odnalezieniu przyczyny każdej choroby w reakcjach konfliktowych, opracowaniu możliwej Konfliktolizy czyli zakończenia aktywności biologicznego konfliktu (zmiany życiowe, eliminacja czynników utrzymujących aktywność biologicznego konfliktu). Dzięki temu możliwe jest przywrócenie biologicznej równowagi i właściwych relacji w rewirze, a to jest podstawą procesu zdrowienia. Prowadzi seminaria Germańskiej Medycyny, koło sympatyków Germańskiej i szkolenia tematyczne Moja Konfliktoliza. Wiedzę Germańskiej promuje pracując razem z mężem, Krzysztofem Lorenz. Ich mott to: „Natura zawsze chce, żebyś żył”. Oboje są autorami i aktorami serialu terapeutycznego „Choroba na własne życzenie”. Propagują zgodne z naturą podejście do uprawy ziemi, tzw. Permakulturę. 
 
Więcej informacji na stronach:
YouTube: Kwantomed TV, Permakultura TV
Zapraszamy, ilość miejsc ograniczona.
Zapisy w recepcji Normobarii, telefonicznie, mailowo lub przez facebooka 🙂
☎️500 302 642

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować