Salsa, Bachata, Tango Argentino - zapisz się na Kurs Tańca Towarzyskiego z Sieraszewski Dance Studio

2021-01-03 18:05:53 reklama@calisia.pl

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2021-01-18 20:30:00, za 1 dzień

Macie swoje postanowienia noworoczne? Jeżeli nie to podpowiadamy! Może warto w końcu nauczyć się tańczyć! Sieraszewski Dance Studio proponuje Kursy Tańca Towarzyskiego prowadzone według światowego programu tanecznego.

18 stycznia
18 stycznia

Ruszają zapisy na Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych i młodzieży w Sieraszewski Dance Studio. Przyjdź na spotkanie i pierwsze bezpłatne zajęcia 18 stycznia o godz. 20:30 ul. Górnośląska 60-62/5.

Sieraszewski Dacne Studio oferuje również kontynuację zajęć dla dzieci od 4 lat w zakresie: taniec towarzyski, mix - taneczny, kids- dance, hip-hop i jazz, modern jazz. 

Ruszają także zapisy na Latino dla Pań. Liczba miejsc ograniczona. 

Zajęcia prowadzi Dyplomowany Nauczyciel Londyńskiej Królewskiej Akademii Tańca , Imperial Society of Dancing of Teachers (ISTD) SIERASZEWSKI DANCE STUDIO jest jedną z najstarszych oraz najbardziej utytułowanych Szkół Tańca w Kaliszu.

Jest członkiem POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO,

oraz POLSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA należącą do INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION. W programie prowadzonych zajęć znajdują się takie tańce jak ogólno przyjęte w programie międzynarodowym tańca sportowego 5 tańców standardowych i 5 tańców latynoamerykańskich, tj.: Walc angielski, Tango, Walc wiedeński, Foxtrot, Quickstep, Samba, Cza Cza, Rumba, Passodoble, Jive, i oparte na ich bazie choreografie Latin-Show oraz inne rodzaje tańca par takie jak Tango Argentino, Salsa, Mambo, Bachata, Disco- Samba, Disco- Fox, prowadzone są zajęcia z Hip-Hop, Jazz oraz Modern Jazz w formie indywidualnej oraz Grup i Formacji. Dla grup Klubu Tańca Sportowego proponowana jest możliwość udziału w pokazach, koncertach, spektaklach oraz zawodach sportowo artystycznych rozgrywanych według obowiązujących zasad i regulaminu Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) i Polskiego Związku Tańca (PZTan), należącą do IDO. Natomiast dla kursantów i miłośników tańca istnieje możliwość zorganizowania egzaminów na odznaki taneczne przyznawane przez Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne ( POLISH PROFESSIONAL DANCE ASSOCIATION MEMBER OF WORLD DANCE & DANCE SPORT COUNCIL)

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 20:30 i składają się z 13 spotkań po 2 godziny lekcyjne (20:30-22:00). Koszt kursu to 320 zł. Jeżeli zakupisz karnet przed 18 stycznia to jego cena wyniesie 300 zł! Szczegółowe informacji (mail- sieraszewski-dance@wp.pl oraz tel. 503698562).

Sieraszewski Dance Studio obchodziło w 2019 roku 30-lecie swojego istnienia. Aurelia i Piotr Sieraszewscy to nauczyciele z pasją i podejściem do uczniów. Zdobywcy bardzo licznych dyplomów, nagród i wyróżnień wiedzą jak nauczyć tańca nawet osoby, które nigdy wcześniej nie potrafiły zrobić nawet kilku kroków tanecznych. Bo tak naprawdę KAŻDY może nauczyć się tańca.

 
 
Z czego najbardziej dumny jest założyciel szkoły Piotr Sieraszewski? Czy kaliszanie mają dryg do tańca? Czy chętnie tańczymy? Posłuchajcie sami.
 
 

Nie każdy wie, że sporo osób biorących udział w zeszłorocznym biciu rekordu Polski w ilości par tańczących tango argentino było świeżo po kursie tańca - a jednak wszystko pięknie się udało i rekord został pobity!

 
 

Szkoła Sieraszewski Dance Studio przygotowała też specjalny układ na WOŚP 2021.

O Szkole Tańca Sieraszewski Dance Studio: https://sieraszewskidance.pl/

Zapraszamy również na profil FB: https://www.facebook.com/Sieraszewski-Dance-Studio-144774425580304/

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ