Społeczne

Ruszył piknik dla miłośników militariów w Kaliszu [zdjęcia, wideo]

2020-09-12 15:44:29 BK

Wystawa sprzętu wojskowego, demolka samochodów osobowych przez pojazdy pancerne i wiele innych atrakcji czeka w weekend, 12 i 13 września podczas XVIII Pikniku Militarnego w Kaliszu, na ul. Zielonej.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk
 
PLAN XVIII PIKNIKU MILITARNEGO
SOBOTA 12.09.2020
 
14.00 - Oficjalne otwarcie
14.30 - Wystawa statyczna sprzętu wojskowego
15.00 - Pokazy dynamiczne wybranych pojazdów
15.30 - Tank Crush part I (demolka samochodów osobowych przez pojazdy pancerne)
16.00 - Pokazy dynamiczne wybranych pojazdów
17.00 - Tank Crush part II
17.30 - Pokazy dynamiczne wybranych pojazdów
18.30 - Zakończenie pierwszego dnia pikniku.
 
NIEDZIELA 13.09.2020
10.00 - Wystawa Statyczna sprzętu wojskowego
11.00 - Pokazy dynamiczne pojazdów
12.30 - Tank Crush part I (demolka samochodów osobowych przez pojazdy pancerne)
13.00 - Pokazy dynamiczne wybranych pojazdów
15.00 - Tank Crush part II
16.00 - pokazy dynamiczne pojazdów
17.00 - Oficjalne zakończenie XVIII pikniku
 
Organizatorem wydarzenia jest Muzeum Techniki i Uzbrojenia Wojskowego w Kaliszu.
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ