Edukacja

PROFI LINGUA KALISZ - innowacyjne kursy językowe łączą pokolenia

2020-09-25 07:00:00 reklama@calisia.pl

Ucz się z dowolnego miejsca na świecie ! Zajęcia stacjonarne oraz zajęcia online, dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, grupowe a także indywidualne – ProfiLingua oferuje kursy językowe skrojone na miarę potrzeb.

fot. PROFI LINGUA KALISZ
fot. PROFI LINGUA KALISZ

Szeroka oferta ProfiLingua to efekt wieloletniej praktyki, szkoła w Kaliszu działa od 1965 roku. Natomiast Grupa Wydawnicza WSIP, której częścią jest firma, ma za sobą aż 75 lat doświadczenia. Największą popularnością cieszą się kursy dla dzieci i kursy online. Należy tu wyróżnić przede wszystkim kursy Disney English. To unikatowa metoda nauki języka dla dzieci.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach do ośmiu osób, w specjalnej sali wyposażonej w tablicę interaktywną – wyjaśnia Karolina Bartoszczyk, Menager ProfiLingua Kalisz. – Kursy prowadzą prawdziwe profesjonalistki, fantastycznie przeszkolone i uwielbiane przez maluchy - lektorki: Ania Gorzkiewicz i Sylwia Tyda, które wprowadzają dzieci w świat języka i magiczny świat Disneya.

Kurs jest przyjazną formą kształcenia umiejętności językowych i opiera się na „nauce poprzez zabawę” - mówi managerka szkoły.  Zajęcia skierowane są do najmłodszych, już od czwartego roku życia. Każdy rodzic ma stały kontakt z lektorem i otrzymuje comiesięczny raport postępów. Dzieci, oprócz podstawowych zajęć, mają także możliwość korzystania z licznych, dodatkowych atrakcji. Szkoła organizuje bezpłatne lekcje pokazowe i warsztaty, na które zapraszamy dzieci wraz z ich przyjaciółmi.

Ważną częścią działalności są też kursy online. To świetne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkich efektów nauki, ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Zdalne zajęcia umożliwiają naukę z dowolnego miejsca na świecie i są przeprowadzane w niewielkich grupach. W ofercie online, oprócz języka niemieckiego i angielskiego, można też znaleźć język czeski, japoński, niderlandzki, szwedzki, portugalski, chiński, norweski, duński, ukraiński oraz polski, gdyż  na te języki jest ostatnio duże zapotrzebowanie.

- Zajęcia są prowadzone przez specjalną platformę, dzięki której kursant widzi i słyszy lektora, a także pozostałych słuchaczy w grupie – wyjaśnia manager. – Słuchacz zabiera głos w konwersacjach i dyskusjach, widzi, co lektor udostępnia na tablicy, bierze udział w wykonywaniu ćwiczeń, a już po pierwszych zajęciach - eliminuje blokadę w mówieniu. Co ważne, każda lekcja jest nagrywana, więc po jej zakończeniu słuchacz ma nieograniczony dostęp do materiałów.

- Od października wracamy również do zajęć stacjonarnych. Nasi słuchacze cenią sobie przyjazną atmosferę na zajęciach, dobry kontakt ze wspaniałą, wykwalifikowaną, współpracująca z nami od lat kadrą lektorską, która gwarantuje profesjonalne podejście do nauki języka. Z naszych badań wynika, że 90% naszych kursantów chce polecić kurs najbliższym.

Jako szkoła językowa prowadzimy również zajęcia dla firm. Stawiamy na efekty – podsumowuje manager. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i możliwościami.

Zachęcamy do zapisania dzieci na  Bezpłatne Lekcje Próbne Kursów Disney English

ProfiLingua Kalisz

Al.Wolności 6 Kalisz

Tel. 695 213 613

https://www.facebook.com/ ProfiLingua Kalisz/ 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ