Postacie z bajek oczami dzieci

2011-02-24 11:11:41 marlena

Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera kreskówki. Przez okres ferii zimowych najmłodsi mogli uwieczniać portery bajkowych postaci na papierze w ramach akcji "Ferie z Kinem Apollo", której współorganizatorem było Centrum Nauki i Biznesu "Żak". Wczoraj autorzy najlepszych prace zostali nagrodzeni.

Ferie z Kinem Apollo
Ferie z Kinem Apollo
Konkurs rysunkowy zorganizowany został pod hasłem „Moja Ulubiona Postać z Bajki”. Wystartował wraz z rozpoczęciem ferii zimowych, czyli 29 stycznia i trwał 2 tygodnie. Podczas spotkań w ramach "Ferii z Kinem Apollo" najmłodsi spotykali się w kinie wspólnie spędzając czas na Bajkowym Stoisku Żaka- w programie było malowanie na ciele, ozdabianie włosów i paznokci, no i oczywiście uwiecznienie ulubionych postaci z bajek w ramach organizowanego konkursu.
Autorzy najlepszych prac wczoraj zostali nagrodzeni. Otrzymali pamiątkowy dyplom, zaproszenia do kina Apollo oraz drobne upominki od Centrum Nauki i Biznesu "Żak".
Organizatorami konkursu „Moja Ulubiona Postać z Bajki” oraz akcji "Ferie z Kinem Apollo" byli: Wawrzyniec Waroch /Helios S.A./ oraz Michał Kuświk /Centrum Nauki i Biznesu "Żak"/.
Nagrody otrzymali:
Anna Bryła - 1miejsce (11lat)
Natalia Nydza - 1miejsce (6,5lat)
Oliwia Gancarz - 1miejsce z wyróżnieniem (13lat)
Wiktoria Pietlicka - wyróżnienie (lat 9)
Oliwia Anoliefo - wyróżnienie
Ala Marcinkowska - wyróżnienie (lat 13)
Joanna Kowalska - Nagroda pocieszenia (13lat)
Zuzanna Karbowiak - Nagroda Pocieszenia (3lata)
Emilia Pietlicka - Nagroda Pocieszenia(lat 11)

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ