Społeczne

Paulina Stochniałek zastąpiła Marzenę Wodzińską w zarządzie Województwa Wielkopolskiego

2020-07-13 14:04:02 red

Radna klubu Koalicji Obywatelskiej Paulina Stochniałek została Członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Zastąpiła ona na tym stanowisku Marzenę Wodzińską.

fot. fb/Paulina Stochniałek - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego
fot. fb/Paulina Stochniałek - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

- Podczas XXI Sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego radni województwa wybrali mnie jako reprezentantkę Koalicji Obywatelskiej na Członka Zarządu Województwa. Dziękuję marszałkowi Markowi Woźniakowi i radnym szerokiej koalicji rządzącej naszym województwem za udzielone mi zaufanie. Dołożę starań, by w obszarach, za które będę odpowiadać, tj. zdrowia, edukacji i nauki oraz polityki społecznej, budować przyszłość silnej i nowoczesnej Wielkopolski. Dzisiaj widzimy, jak ważne jest, aby wdrożyć edukację obywatelską i nauczyć społeczeństwo krytycznego myślenia, stawiania pytań, by uodpornić na populizm oraz propagandę. Zaangażuję w to wszelkie swoje siły i działania – czytamy na profilu facebookowym nowej Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego

 

Paulina Stochniałek ma doświadczenie w zarządzaniu finansami, zespołami i firmą. Wykładowczyni wyższej uczelni, trenerka biznesu. Prezeska firmy rekrutacyjnej w branży IT z doświadczeniem w pracy w jednostkach publicznych.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ