Społeczne

Ogólnopolska konferencja ,,poMOC w czasie zmian" [online]

2020-12-31 09:00:00 red.

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną ogólnopolską konferencję odnośnie poMOcy w czasie zmian - 16 stycznia o godzinie 10:00. 

Po Moc w czasie zmian
Po Moc w czasie zmian

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną ogólnopolską konferencję odnośnie poMOcy w czasie zmian już 16 stycznia 2021 r. w godz. 10-12. Wszystko bezpłatnie, dla chętnych z całej Polski. Organizatorzy zapewniają wysłanie certyfikatu online o uczestnictwie. Konferencja i nagranie odbędą się na platformie zoom. Link do spotkania zostanie wysłany na emaile podane w formularzu Google: https://tiny.pl/7vnk4

Prelegentami będą:

Anna Krajewska - znana psycholog i psychoonkolog,

 

Karolina Bączkiewicz - ceniona stylistka,

Mateusz Ledzianowski - nauczyciel, trener, wykładowca.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/882993272461410

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ